«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 10-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-15:00 Նորք-Մարաշ՝ «Նորք» ինֆեկցիոն կլինիկական հիվանդանոցը, Հովսեփյան փ. 153, 153/1, 153/2, 153/3, 197, 197/1, 197/2, 197/3 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 2, 4 շենքերը, Գայի պող. 8, 10 շենքերի բնակիչ-բաժանորդները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-16:00 Ավան-Առինջ՝ Տաշքենդի փ. 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 26, 28, 30, 32 շենքերը, թիվ 6, 8 մանկապարտեզները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11:00-15:00 Ավան-Առինջ՝ Դուշամբեի փ. 1, 3, 5 շենքերը, Տաշքենդի նրբ․ 8, 10, 12, 13, 15 շենքերը, թիվ 7 մանկապարտեզը, Բաբաջանյան նրբ․ 11, 15, 17, 19, 21, 23 շենքերը, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 11/2 շենքը, Մոլդովական փ. 4/2, 8, 8/1 շենքերը, Իսահակյան թաղ. 1/1, 1/2, 3/3 շենքերը, Հովհաննիսյան թաղ. 25/1, 25/2 շենքերը, Նարեկացի թաղ․ 31, 32, 33, 37, 44 շենքերը, Սայաթ-Նովա թաղ. 1/1, 1/2, 6, 7, 8, 8/1, 8/2 շենքերը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 2, 4 շենքերը, Բակունցի փ․ 1-ին նրբ․ 5 շենքը, Բակունցի փ․ 2-րդ նրբ․ 5 շենքը, Ս․Հովհաննիսյան փ. 10, 12, 14, 16, 18, 20 շենքերը, Գյուլիքեխվյան փ․ 31/2, 35 շենքերը, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 17Ա շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր Արեշ 7փ. 1-10, 11փ. 69-183, 22փ. 1-14; 24փ. 1-40 սեփական տները,
11:00-17:00 Շիրվանզադե փ. 3, 7, 10-11/1, 15/32, 24/1, 24/30, 33/19 շենքերը, Շիրվանզադեի փ. 2-6 շենքերը, սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 1ա, 3, 15, 19, 21, 24/3, 36-36/6, 38-38/3 շենքերը, Մամիկոնյանց փ. 2, 6-6/3, 8ա, 26ա, 34ա, 34Գ , 36/1, 36/2, 36/8 շենքերը, սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ազատության պող. 21, 21ա, 25 շենքերը, Կոմիտասի պող. 59/6, 61 65 շենքերը, Շահսուվարյան փ. 3-6, 8ա, 7-10 շենքերը, սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 73 մանկապարտեզը, Ադոնցի փ. 1, 3, 5, 7, 7ա, 9, 17/1-17/4 շենքերը, Ադոնցի փ. 4, 13, 15, 17 շենքերը և սեփական տները, Տալբուխինի փ. 1, 2, 3, 34 շենքերը, թիվ 77 սպորտդպրոցը, թիվ 54 դպրոցը, Կամարակ 1-ին նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Էյբիսիդոմեն», «Ինտեգրալ Սոֆ», «Կրպակ», «Հակոբյան ԱԼՄ», «Ոսկե Գետակ», «Սթար Դիվայդ», «Սիրենա», «Անվի», «Արմինկա» ՍՊ ընկերությունները, «Կոնտակտ Ռելե», Ղ-Տելեկոմ» ՓԲ ընկերությունները, Բաղրամյան 3-րդ նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երզնկյան փողոցի սեփական տները, Բաղրամյան պող. 7079, 79ա, , 84, 85 շենքերը, Սունդուկյան փ. 2, 7-7/1, 9, 28ա շենքերը, Սունդուկյան փ. 1, 3, 3ա, 10, 10ա շենքերը, սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հր.Քոչարի փ. 7, 7/3, 12 շենքերը, Հր.Քոչարի փ. 8, 10 շենքերը, սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 27, 29, 29ա շենքերը, Օրբելի փ. 4, 6, 10 շենքերը, Ա.Ավետիսյան փ. 1 շենքը, ՀԱ Ա-1 թաղ. 140 շենքը, ՀԱ Բ-2 թաղ. 30, 33 շենքերը, Անդրանիկի փ. 49 շենքը, Շինարարների փ. 15 շենքը, Ֆուչիկի փ. 23 շենքը, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 1 շենքը, Բաբաջանյան փ. 83 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արշակունյաց պող․32 շենքի 2-րդ մուտքը, Արշակունյաց պող․ 196 հասցեն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լազոյի փ․ 6 շենքի 1-ին մուտքը, Լազոյի նրբանցքի սեփական տները, Կարա-Մուրզայի փողոցի սեփական տները, Բագրատունյաց պող. 12, 24, 53 շենքերը, Չեխովի փ․12ա, 28, 34 շենքերը, Սարգսյան, Եսայան փողոցների սեփական տները, Ֆրունզեի փ․60ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,