10:00-16:00 Բաբաջանյան փ. 9 շենքը,
11:00-12:00 Շիրազի փ. 48, 50, 52 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 2, 4 շենքերը, Գայի պող. 8, 10 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Բագրևանդի թաղ. 1, 1/3, 4/3 շենքերը, թիվ 133 դպրոցը, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Քոչարյան փ. 4 շենքը, Քոչարյան նրբ. 5 շենքը, Գայի պող. 26, 28, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակելի տարածքները,
11:00-16:00 Ռոստոմի փ. 33-81 սեփական տները, Քրիստափորի փ. 7-49, 36-59, 75 -190 սեփական տները,
11:00-17:00 Վարդանանց փ. 15 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նալբանդյան փ. 7, 9 շենքերը, Պուշկինի փ. 1, 3 շենքերը, Աբովյան փ. 1, 4/3, 4/6 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Հայկ-88», «Տարոն-Տալ», «Խնուս» ՍՊ ընկերությունները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47/1, 49, 49/1, 54, 54/1, 56, 56ա, 56/2, 58, 58ա շենքերը, Մամիկոնյանց փ. 46/1, 48/1, 48/3 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Տեխնիկումը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոյեդովի փ. 15ա շենքը, Գրիբոյեդովի 4-րդ նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վրացական փ. 21 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վրացական փ. 17, 21/1, 21/2 շենքերը, թիվ 23 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հայաստանի ազգային պոլիտեխնիկական համալսարանը, Ա.Տիգրանյան, Փափազյան, Չոլակյան փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարկավագի 2-րդ փակուղու սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հ.Ներսիսյան փ. 1 շենքը, Ազատության պող. 24/4 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Եղբայրւթյան փ․ 4, 6, 8 շենքերը, Բագրատունյաց պող․39 շենքը, Մանանդյան փ․1/3 շենքը, Նիզամի փ․ 2 շենքի 2-րդ մուտքը, Կատովսկու փ. 40-70 սեփական տները, Շիրակի փ․ 56/1, 58/1 շենքերը, Մարկվարտի փ. 85/1 շենքը, Մարկվարտի, Կարմիր Բլուր փողոցների սեփական տները, Պապովի 5-րդ փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,