«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 4-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Շինարարների փ. 10/1, 6, 8 շենքերը, Արզումանյան փ. 8ա, 10, 12 շենքերը, Շիրազի փ. 20 շենքի 3-րդ մուտքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ավան-Առինջ՝ Դուշանբեի փ. 7, 9, 11, 13, 15 շենքերը, Բաբաջանյան փ. 2/11, 3/10 շենքերը, Բաբաջանյան նրբ. 11, 15, 17, 19, 21, 23 շենքերը, թիվ 9 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Բագրևանդի փ. 1, 1/3, 4/3 շենքերը, թիվ 133 դպրոցը, Նոր-Նորք 3-րդ զանգ.՝ Քոչարյան փ. 4 շենքը, Քոչարյան նրբ. 5 շենքը, Գայի պող. 26, 28, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակելի տարածքները,
11:00-16:00 Խաղաղ Դոնի փ. 5 շենքի 9-16 մուտքերը,
11:00-17:00 Ամիրյան փ. 10 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարկավագի 2-րդ փակուղու սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Շենգավիթ 1, 3, 4, 12 փողոցների սեփական տները, Շիրակի փ․ 20 շենքը, Արտաշիսյան փ․ 86, 88, 88ա շենքերը, Շիրակի փողոցի սեփական տները, Արարատյան փ․10 բարակները, թիվ 115 դպրոցը, Մարկվարտի փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,