«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 2-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-15:00 Հաղթանակի 1, 4, 5, 8, 9, 10 փողոցները, Հաղթանակի 4-րդ փողոցի 1 և 2 նրբանցքները, Հաղթանակի 3, 6 փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 2, 2/1, 2/2/, 4 շենքերը, թիվ 252 մանկապարտեզը, Բագրևանդի փ. 1, 1/3, 4/3 շենքերը, թիվ 133 դպրոցը, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Քոչարյան փ. 4 շենքը, Քոչարյան նրբ. 5 շենքը, Գայի պող. 26, 28, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Խաղաղ Դոնի փ. 23 շենքի 1-8 մուտքերը,
11:00-17:00 Մաշտոցի պող. 35, 37 շենքերը, Թումանյան փ. 38 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքերը, Նորագյուղ թաղ. 37-337 սեփական տները, Թաիրովի փ. 46, 46/81 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հովսեփյան փ․ 10, 10/1 շենքերը, Մանանդյան փ․ 34 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չոլակյան, Ա.Տիգրանյան, Փափազյան փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Ուլնեցի 2 փակ. 4 շենքը,