10։00-16։00 Ձորաղբյուր, Գեղաշեն և Կամարիս գյուղերը մասնակի,
10։30-12։30 Նորատուս գյուղն ամբողջությամբ, «Թորոսյան» ՍՊ ընկերությունը, «Սուսաննա Աարգսյան» ԱՁ-ն, «Ատոմաշեն» ՍՊ ընկերությունը, Նիկողոսյան քարի արտադրամասը, «Յուքոմ» ընկերության կայանը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-14։00 Սոթքի բանավանը, Սոթք, Կութ, Ազատ համայնքներն ամբողջությամբ, «Վեոն Արմենիա», «Յուքոմ», «Վիվասել-ՄՏՍ» ընկերությունների բջջային կայանները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Գեղարքունիք, Լանջաղբյուր, Կարմիր, Սարուխան, Ծաղկաշեն գյուղերը, Գանձակ գյուղը մասնակի, Կարմիր գյուղի «Յուքոմ», «Վիվասել-ՄՏՍ» ընկերությունների բջջային կայանները, «Ավետիսյան» հանգստի գոտին, Սարուխանի պոմպակայանը, «Վիվասել-ՄՏՍ», «Վեոն Արմենիա» ընկերությունների բջջային կայանները, «ԷՍՏ» քարի արտադրամասը, Լանջաղբյուրի գազալցակայանը, պոմպակայանը, Գանձակի «Ալիք» գազալցակայանը, Գավառ քաղաքի ավտոդպրոցին հարակից տարածքները,
14։30-17։00 Շատվան, Շատջրեք, Գեղամասար, Նորապակ, Գեղաքար, Ջաղացաձոր, Վերին Շորժա և Ներքին Շորժա գյուղերը, «Վեոն Արմենիա», «Վիվասել-ՄՏՍ», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայանները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,