10:00-16:00 Նուբարաշենի խճ. 1-5 շենքերը,
11:00-13:00 Նոր Խարբերդի սեփական տները,
11։00-15։00 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 5 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 2, 4, 4/1, 6, 8, 10 շենքերը, Գալշոյան փ. 46, 48, 50 շենքերը, թիվ 159 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Դավիթ Բեկ փողոցին հարակից սեփական տները, Սարգսաշեն թաղամասի սեփական տները, Ավան՝ Խուդյակովի փողոցի 1-ին նրբանցքի և Ա.Շահինյան փողոցի սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Վարդանանց փ. 15 շենքի 1, 2 մուտքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մանկական վերականգնողական կենտրոնը, թիվ 137 մանկապարտեզը, Մադոյան, Պատկանյան փողոցների սեփական տները, Ղարիբջանյան փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ա.Տիգրանյան, Վարշավյան, Գյուլբենկյան փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ուլնեցի փ. 66 շենքը, Ուլնեցի 1-ին փակ. 2 շենքը, Բակունցի փ. 40, 42 շենքերը, Կոմիտասի պող. 3, 5, 5ա, 7, 7/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շինարարների փ. 6, 8, 10 շենքերը, Արզումանյան փ. 8Ա, 10, 12 շենքերը, թիվ 118 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
13:00-15:00 Աղի Հանք՝ թիվ 6 և թիվ 16 հատուկ դպրոցները, Աճառյան փ. 15 շենքը, «Մելնիցա» ռեստորանային համալիրը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11։00-17։00 Մարգարա, Արազափ, Արգավանդ և Տանձուտ գյուղերը,
10։00-13։00 Արմաշ գյուղը և Երասխ գյուղը մասնակի, Զանգակատուն գյուղը, Վարդաշատ Ուրցալանջ գյուղերը մասնակի, Ուրցաձոր գյուղի «Ղ-Տելեկոմ», «Վեոն Արմենիա», «Յուքոմ» ընկերությունների բջջային կայանները, Հայկական զորամասը, «Զովաշեն» հեռուստակայանը, «Հայէրոնավիգացիա», «Հիդրոմետ» կայան ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վեդի քաղաքի Ա.Խաչատրյան և Մարատ Խաչատրյան փողոցները մասնակի,
10։00-15։00 Գեղանիստ գյուղը մասնակի,
10։00-16։00 Արտաշատ քաղաքի Մարքսի, Իսակովի, Աճառյան, Արազի, Այվազովսկու, Բակունցի, Բուդաղյան, Թորոմոնյան, Կասյան, Դուրյան, Օգոստոսի 23-ի. Օրբելի, Ներսիսյան փողոցները մասնակի, Շահումյան գյուղը,