«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 25-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11:00-13:00 Նոր Խարբերդի սեփական տները,
11։00-15։00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Դավիթ Մալյան փ. 22 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Դավիթ Բեկ փողոցին հարակից սեփական տները, Սարգսաշեն թաղամսի սեփական տները, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 38 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Խուդյակով փողոցի 1-ին նրբանցքի և Ա.Շահինյան փողոցի սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Նալբանդյան փ. 7, 9 շենքերը, Պուշկինի փ. 1, 3 շենքերը, Աբովյան փ. 1, 4/3, 4/6 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ամիրյան փ. 10 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Իսրայելյան փ. 21,37 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շրջանցիկ թունել թաղամասի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թբիլիսյան խճ. 9/16 սեփական տունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ձախափնյա Կիրճ 2 հասցեի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մանկական թաղամասի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները: Էմինեսկու 1, 2 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գերցենի և Բուսաբանական փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 25 երաժշտական դպրոցը, Գարեգին Նժդեհի փ․ 12, 14 շենքերը, Գարեգին Նժդեհի փ․ 48, 44, 42 բնակելի շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մանթաշյան փ․ 26 շենքը, Վերին Շենգավիթ փողոցի սեփական տները, Մայիսի 9-ի փ․ 4/4 շենքը, թիվ 144 դպրոցը, թիվ 133, 147 մանկապարտեզները, Կատովսկու, Մուսայելյան փողոցների սեփական տները, Ֆրունզե փ. 4/3 շենքը, Բաշինջաղյան փ. 198 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շինարարների փ. 6, 8, 10 շենքերը, Արզումանյան փ. 8Ա, 10, 12 շենքերը, թիվ 118 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,