«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 24-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11:00-13:00 Տիգրան Մեծի պող. 53 շենքը և 2-րդ փակ. 6-8 սեփական տները, Խորենացի փ. 17-30 սեփական տները, Նար-Դոսի 2-րդ նրբ. 43-75 սեփական տները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 2, 2/1, 2/2, 4, 43/1 շենքերը, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան 2-րդ նրբ․ 5 շենքը, Քոչարյան փ. 6, 8, 10, 12 շենքերը, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Դավիթ Բեկի փողոցին հարակից սեփական տները, Սարգսաշեն թաղամասի սեփական տները, Ավան՝ Խուդյակով փ․ 1-ին նրբանցքի և Ա․ Շահինյան փողոցի սեփական տները, թիվ 252 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 1 շենքը, Հալաբյան փ. 22 Ա շենքը, Բաշինջաղյան փ. 169 շենքը, Տիչինայի, Մելիքյան, Գյուլբենկյան փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թբիլիսյան խճուղու սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները: Բակունցի փ. 40, 42 շենքերը, Կոմիտասի պող. 3, 5, 5ա, 7/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շիրակի փ․ 1-ին նրբ․ 1-9 շենքերը, Շիրակի փ․ 2-րդ նրբ. 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14 շենքերը, Շարուրի փ․ 1, 2, 2ա, 3, 16, 18 շենքերը, թիվ 158 դպրոցը, Արտաշիսյան փ․ 81 շենքը, «Երևան ավտոբուս» ՓԲ ընկերությունը, Վերին Շենգավիթ փ. 11 սեփական տունը, Մանթաշյան փողոցի սեփական տները, Շևչենկո փ. 17-25 սեփական տները, Արտաշիսյան փ. 1-13 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,