Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ Երևանում և 8 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 21-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Խաղաղ Դոնի փ. 19 շենքի 8 մուտքը, Թաիրով պող. 10-46 սեփական տները, Նորագյուղ թաղ. 64-350 սեփական տները մասնակի, Իսակովի պող. 3/1, 3/2, 46, 46/81 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքերը, Նորագյուղ թաղ. 37-337 սեփական տները, Ավան՝ Դուրյան թաղամասի սեփական տները, Ն.Սաֆարյան փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-14:00 Վարդանաց փ. 14/1 շենքի 1, 2 մուտքերը, Վարդանաց փ. 14/2 շենքի 1, 2 մուտքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Հանրապետության փ. 58 շենքը, Վարդանաց փ. 10-16 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 31ա, 33, 37 շենքերը, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 11/2 շենքը, Մոլդովական փ. 2, 2/1, 2/2, 4, 4/2, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1, 43/1 շենքերը, Մոլդովական փ. 29/4 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, թիվ 252 մանկապարտեզը և ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 18 շենքը, Ավան-Առինջ՝ Բաբաջանյան նրբ․ 15 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Տիգրան Մեծի պող. 52, 54 շենքերը,
11:00-17:00 Գարեգին Նժդեհի փ․13, 13ա, 13բ, 15, 21,30/1, 30/2, 35 շենքերը, թիվ 75 դպրոցը, Ներքին Շենգավիթ 12, 13 փողոցների սեփական տները, Գորգագործների փ․ 21, 26 շենքերը, Գորգագործների փողոցի սեփական տները, Նորագավիթ 1-ին փ․ 4, 5 նրբանցքների սեփական տները, Մայիսի 9-ի փ․2, 3, 5, 7, 9ա, 9, 11, 11ա շենքերը, Վերին Շենգավիթ 6 փողոցի սեփական տները, Կիրովի անվան դպրոցը, Վ․Շենգավիթ 1-ին փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չոլակյան, Ա.Տիգրանյան, Փափազյան փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փափազյան փ. 22 շենք 1-3 մուտքերը, Մալխասյանց փ. 1/9 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 38/1, 49/1, 54/1 շենքերը,