«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 17-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նալբանդյան փ. 7, 9 շենքերը, Պուշկինի փ. 1, 3 շենքերը, Աբովյան փ. 1, 4/3, 4/6 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-13:00 Խորենացի փ. 47 շենքի 1-6 մուտքերը և 47/1 շենքի 1-5 մուտքերը,
11:00-17:00 Դրոյի փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆանարջյան փողոցի սեփական տները, Ֆանարջյան 2-րդ նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ 6, 7 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սևքարեցի Սաքո փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ս․ Տարոնցի փ․ 15 շենքը, Նորագավիթ 1, 2, 6 փողոցները, Նարագավիթ 6-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Կատովսկու փողոցի սեփական տները, Արշակունյաց պող․ 75 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Լուկաշին փողոցի սեփական տները, Անդրանիկի 63 շենքը, Անդրանիկի փ. 52 շենքը, Չուխաջյան փողոցի սեփական սեկտորը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-11։00 Ավշար, Այգավան գյուղերը մասնակի,
10։00-12։00 Ազատավան, Բաղրամյան, Բերքանուշ, Բուրաստան, Դալար, Դիմիտրով, Մասիս, Մրգավան, Շահումյան գյուղերը, Արտաշատ քաղաքի Ս. Հակոբյան, Բաղրամյան, Ավետիսյան փողոցները մասնակի, Երևան-Երասխ մայրուղին մասնակի, Մարքսի փ. 93, 96, Աթարբեկյան փ. 105, Մյասնիկյան փ. 159 հասցեների ոչ բնակիչ-բաժանորդները,