«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 14-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նալբանդյան փ. 7, 9 շենքերը, Պուշկինի փ. 1, 3 շենքերը, Աբովյան փ. 1, 4/3,4/6 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Դ.Մալյան 5-11, 20, 22 շենքերը, թիվ 96 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Ավան՝ Բրյուսով թաղ․ 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 շենքերը, Դուրյան թաղ․ 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 56, 57 շենքերը, Սայաթ-Նովա թաղ․ 1/1, 1/2, 6, 7, 8, 8/1, 8/2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա․ Շահինյան փ. 93, 107 սեփական տները, Մխիթարյան միաբանության դպրոցը, թիվ 5, 10 մանկապարտեզները, Ն․ Սաֆարյան փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 26/1 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Ա.Հովհաննիսյան փ. 16 շենքը, Ա.Հովհաննիսյան փ. 10 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 2, 4, 4/1, 6, 8, 10 շենքերը, Գալշոյան փ. 46, 48, 50 շենքերը, թիվ 159 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ Մինսկի փ. 37 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Ֆանարջյան փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆանարջյան 2-րդ նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ 6, 7 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սևքարեցի Սաքո փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քոչարի փ. 13 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիևյան փ. 1-2Բ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաբայան փ. 2/4-2/22 շենքերը և սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Մայր Հայաստան» հուշահամալիրը, Չոլակյան փ. 14, 14/1, 16 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 29 փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ազատության պող. 1/18, 1/21, 25 շենքերը, Ադոնցի փ. 1, 3 շենքերը, Տոլբուխին փ. 3 շենքը, Մամիկոնյանց փ. 2, 6-6/3, 8ա, 26ա հասցեները, Շիրվանզադե փ. 24/1 շենքը, Վերին Շենգավիթ 2 փողոցի սեփական տները, Գարեգին Նժդեհի փ․ 15 շենքը, Ս․Տարոնցի փ․32 շենքը, Արշակունյաց պող․48, 48/2, 50, 50/1 շենքերը, Նորագավիթ 1-ին փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաբաջանյան փ. 39 շենքը, ՀԱ Բ-2 թաղ. 153/1 շենքը Մարգարյան փ. 19 շենքը, Ֆուչիկի փ. 6 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 3 շենքը,