10:00-16:00 Ավան՝ Նարկոլոգիական հանրապետական կենտրոնը, Աճառյան փ. 2/1, 44 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-13:00 Ռոստոմի փ. 72-123 սեփական տները,
11:00-15:00 Ավան՝ 3, 4, 5 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Ավան-Առինջ՝ Տաշքենդի նրբ. 5 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան փ. 11 շենքը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքևխյան փ. 21 շենքը, Ա.Հովհաննիսյան փ. 112 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ. 3, 4, 6, 8 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Միկոյան փ. 2 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Օհանովի փ. 58 շենքը, Բաշինջաղյան 1-ին նրբ. 1 շենքը, Շերամի փ. 55 շենքը, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 5 շենքը, Հալաբյան փ. 51 շենքը, Բաբաջանյան փ. 43 շենքը, Սեբաստիա փ. 80 շենքը, Բաբաջանյան փողոցի սեփական տները, Մելքումովի և Ս.Գևորգյան փողոցները, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 46, 47, 48 շենքերը, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 39-45 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Քվանտ» վարժարանը, Բագրատունյաց պող․ 19, 21 շենքերը, Գ․Նժդեհի փ․ 2 շենքը, Ս․Տարոնցի նրբ․ 14 շենքը, Վերին Շենգավիթ 2փ․ 2, 20բ շենքերը, Մայիսի 9-ի փ․ 4, 6, 8, 10, 12 շենքերը, Չեխովի փ․ 16 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,