«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 6-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ավան՝ Չարենց թաղ․ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 շենքերը, Դուրյան թաղ. 30 շենքը, Սայաթ-Նովա թաղ․ 1/3, 1/4, 1/5, 2, 3, 4, 5 շենքերը և հարակից սեփական տները և ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Գայի փ. 8 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան փ. 9 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 5 շենքը, Բակունցի 1-ին նրբ. 4 շենքը, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 2, 4, 4/1, 6, 8, 10 շենքերը, Գալշոյան փ. 46, 48, 50 շենքերը, Գալշոյան փ. 12 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 159 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ 3-րդ փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Բագրատունյաց, Իսակովի պողոտաների ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գորգագործների փ․ 21, 26 շենքերը և սեփական տները, թիվ 137 մանկապարտեզը, Մադոյան, Պատկանյան, Դոդոխյան, Հրազդանի փողոցների սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 9փ․ թիվ 2 հանրակացարանը, Չեխովի փ․ 6 շենքը, Նորագավիթ 1փ. 130-135 սեփական տները, Նորագավիթ 1-ին փողոցի 4-րդ նրբանցքի և 5-րդ նրբանցքի սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 19, 21 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 7, 9, 9/1, 11 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մանկական Քաղաք և Շրջանցիկ Թունել թաղամասերիի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թբիլիսյան խճ. 9/16 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ձախափնյա Կիրճ 2 հասցեի վրա գտնվող բոլոր սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 19, 21, 23, 25, 27 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վ.Դավթյան փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շիրազի փ. 30 շենքի 1-ին մուտքը, Շահումյան 9 փողոցի 3-րդ շենքի 3-րդ և 4-րդ մուտքերը, Ծերենցի փ. 3 շենքը, Նորաշեն թաղ. 11 շենքը, Օհանովի փ. 50 շենքը, Առաքելյան փողոցի սեփական տները, Լենինգրադյան փ. 50/2 շենքը, Անդրանիկի փ. 104 շենքը, Բաշինջաղյան փ. 194 շենքը, Հալաբյան փ. 45 շենքը, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 33 շենքը, Մարգարյան 1-ին նրբ. 6 շենքի 3-րդ և 4-րդ մուտքերը, Սիլիկյան թաղ. 7, 11, 12, 13, 15 փողոցները, Բաբաջանյան փ. 147 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,