Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 6 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 5-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-15:00 Նուբարաշեն Բ թաղ. 175 դպրոցը, Նուբարաշեն 11փ. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9-16, 19-23 շենքերը,
10:00-16:00 Ավան՝ Դուրյան թաղ․ 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 շենքերը, թիվ 5 և 10 մանկապարտեզները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 1/1, 1/2 շենքերը, Արամի փ. 5-48 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Հաուս» հյուրանոցը,Փիլիսոփայի իրավունքի ինստիտուտը, «Ասեկոսե», «Չիմեգ», «Վասաբի» ՍՊ ընկերությունները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Եր. Քոչարի փ. 21/1, 25, 27 շենքերը, Զավարյան փ. 57/19 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արամի փ. 64-88 սեփական տները, Եկմալյան փ. 1-16 սեփական տները, Փարպեցի փ. 10 շենքը, Պուշկինի փ. 43-51 շենքերը, Սարյան փ. 21 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-13:00 Տիգրան Մեծի պող. 48, 54, 54ա շենքերը, Գլինկայի փ. 6 շենքը,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենցի փ. 1/1 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 5 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլիքևխյան փ. 13/2 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Վերին Շենգավիթ փ. 4, 7, 20/1, 20/3 շենքերը, Վերին Շենգավիթ 2-րդ փ․ 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, Չեխովի փ․8/1 շենքը, Ներքին Շենգավիթ 9փ․ թիվ 3 հանրակացարանը, Ներքին Շենգավիթ 12, 13 փողոցների սեփական տները, Բագրատունյաց պող․ 31, 29 շենքերը, Վերին Շենգավիթ 10․ 19ա շենքը, Վերին Շենգավիթ 10 փողոցի սեփական տները, թիվ 66 դպրոցը, Բագրատունյաց պող. 7, 7ա շենքերը, Արտաշիսյան փ․ 41 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Թբիլիսյան խճ. 3/2, 3/3 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիևյան փ. 14ա, 14/3 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 51, 51/1 շենքերը, Կոմիտասի շուկան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Րաֆֆու 3. 59 շենքը, Հալաբյան փ. 41 շենքը, Մարգարյան 1-ին նրբ. 6 շենքը, ՀԱ Բ-2 թաղ. 153/1 շենքը, Իսակովի պող. 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5 շենքերը, Արզումանյան փ. 20Ա շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-13:00 Երասխ գյուղը մասնակի,
10:00-14:00 Նորամարգ գյուղը մասնակի, Վեդի քաղաքի Արարատյան, Սազայի Նիկողոսյան, Սարիբեկ Վարդանյան, Թումանյան, Պուշկինի, Անդրանիկի, Գայի, Կամոյի փողոցները մասնակի,