Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 7 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 4-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Ավան՝ Բրյուսով թաղ. 63, 64, 6,5 66, 67, 71 շենքերը, Դուրյան թաղ. 56, 57 շենքերը և հարակից սեփական տները, Մխիթարյան Միաբանության դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արշակունյաց պող. 6, 8 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝Բակունցի փ. 11 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան-Առինջ 2-րդ միկրոշրջանի՝ Տաշքենդի փ. 30 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք Մարաշ՝ Արմենակյան փ․ 121-235 սեփական տները, “Հայէկոնոմբանկ” ընկերության «Նորք Մարաշ» մասնաճյուղը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-16։00 Նուբարաշեն 11փ. 1, 2, 3, 19, 20, 21, 22, 23 շենքերը,
11։00-17։00 Լուկաշին 1-ին և 2-րդ փողոցները և սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրանյան փակուղուսեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Համբարձումյան փ. 1 շենքը, Բակունցի փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 7/2-7/4 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 38ա շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռուբինյանց փ. 26 շենքը,թիվ 86 դպրոցը, Բագրատունյաց պող․ 43, 47 շենքերը, թիվ 137 մանկապարտեզը, Մադոյան, Պատկանյան, Դոդոխյան, Հրազդանի փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ջիվանի փող. 1-ին նրբանցքը, Մանուկյան փողոցը, Անդրանիկի փ. 72 շենքը, Օհանովիփ. 44 շենքը, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 33 շենքը, Թերլեմեզյան, Սպորտի փողոցները և Հասրաթյան փ. 14, 16 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,