Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 6 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 31-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-13։00 Նուբարաշեն Բ թաղամասը, թիվ 175 դպրոցը, Նուբարաշեն 11փ. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9-23 շենքերը,
10։00-16։00 Պուշկինի փ. 37, 39, 41 42, 44, 46, 48 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փարպեցի 4, 6, 10, 12 շենքերը, Մաշտոցի պող. 17, 19, 21, 23, 25 շենքերը, Այգեստան 9փ. 21-78; 11փ. 66-169 սեփական տները, Չարենցի փ. 5, 7, 9 շենքերը, Նորքի այգիներ թաղ. 252-256 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-14:00 Հաղթանակի 4, 6, 18 փողոցները, Հաղթանակի 1, 2 փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Ավան՝ Նվեր Սաֆարյան փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բրյուսով թաղ․ 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 շենքերը, Դուրյան թաղ․ 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 56, 57 շենքերը, Սայաթ-Նովա թաղ․ 1/1, 1/2, 6, 7, 8, 8/1, 8/2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Առինջ գյուղի՝ Դուրյան թաղամասի սեփական տները, Ա․Շահինյան փ. 93, 107 սեփական տները, Մխիթարյան միաբանության դպրոցը, թիվ 5 և 10 մանկապարտեզները, թիվ 74 դպրոցը, «Քվանտ» վարժարանը, Գարեգին Նժդեհի փ․ 4, 6, 8, 10 շենքեը, Արարատյան փ․ 5 շենքը, Մանթաշյան փ․ 51 շենքը, թիվ 59559 զորամասը, թիվ 174 մանկապարտեզը, Շիրակի փ․ 4, 6, 6/1, 6/2, 8, 10 շենքերը, Արտաշիսյան փ․ 37, 39 շենքերը, Չեխովի փ․ 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Բագրատունյաց պող․ 18, 20 շենքերը, Մանանդյան փ․ 23 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,