Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 8 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 30-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Այգեստան 9փ. 21-78; 11փ. 66-169 սեփական տները, Չարենցի փ. 5, 7, 9 շենքերը, Նորքի այգիներ 252-256 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Թիվ 46 դպրոցը, Եղբայրության փ․ 3, 3ա, 5 շենքերը, Նիզամի փ․ 13, Մանանդյան փ․ 9, 9ա, 14, 16, 16ա շենքերը, Բելինսկու անվան դպրոցը, թիվ 220 մանկապարտեզը, ուսումնարանը, Գարեգին Նժդեհի փ․16, 14, 18 շենքերը, Չեխովի փ․ 14, 16 շենքերը, Մանթաշյան փողոցի սեփական տները, Չեխովի փ․ 1 նրբանցքի սեփական տները, Բագրատունյաց պող․ 12, Չեխովի փ․ 28, 34, 12ա շենքերը, Արշակունյաց պող․ 52, 54/3, 54/2, 56, 54/1, 54, 52/2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հ.Էմին փ. 1ա-21 սեփական տները, Քեռու 77-99 սեփական տները, Ռուբինյանց փ. 26 շենքը, Ա.Ավետիսյան փ. 2, Վ.Համբարձումյան 3 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Անդրանիկի փ. 26 շենքը, Շերամի փ. 115 շենքը, Սվաճյան փ. 14 շենքը, Սիլիկյան 5, 7, 11, 12, 13 փողոցները, Բաշինջաղյան փ. 16 շենքը, Բաշինջաղյան 1-ին նրբ. 1, 3, 5, 7 շենքերը և սեփական տները, ինչպես նաև հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վ.Փափազյան փ. 21, 21/1, 21/2, Կոմիտասի պող. 19, 21 շենքերը և 17/5-19/6 սեփական տները, Սարկավագի փ. 145, 145/1, 147/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,