«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 24-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Էջմիածնի հին խճուղու 40-107 սեփական տները, Թաիրովի փ. 1-20 սեփական տները, Նորագյուղ թաղ. 148-396 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-13:00 Հաղթանակ 2, 3, 4, 6, 11, 18 փողոցները, Հաղթանակի 4-րդ փողոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հաղթանակի 9-րդ փողոցի 2-րդ նրբանցքը,
11:00-15:00 Ավան՝ Չարենց թաղ. 12 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քուչակ թաղ․ 23 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ավան՝ 7-րդ փողոցի սեփական տները և 7-րդ փողոցի 5-րդ նրբանցքի սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Ն․ Ստեփանյան փ. 6, 8, 10, 12, 14 շենքերը,
11:00-16:00 Տիգրան Մեծի փող. 40 և 40Բ շենքերը,
11:00-17:00 Հալաբյան փ. 57 շենքը, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 7 շենքը Մարգարյան փ. 4 շենքը, Մարգարյան 1-ին նրբ. 6 շենքը, Բաբաջանյան փ. 65, 67 շենքերը, Լուկաշին փ. 43/2 շենքը, Արարատյան 2-րդ զանգ.՝ 19 շենքը, Շիրազի փ. 34, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ս․Տարոնցի նրբ․ 6 շենքը, Կողբի 1փ. 1-35 սեփական տները, Լազոյի փ․ 4 շենքը և 6 շենքի 2-րդ և 3-րդ մուտքերը, Լազոյի, Կաշեգործների, Բայդուկովի, Տրանսպորտային, Մխչյան, Տիմիրյազևի փողոցների սեփական տները, Բագրատունյաց պող․ 12 շենքը, Չեխովի փ․ 28, 34, 12ա շենքերը, Արշակունյաց պողոտայի սեփական տները, Արշակունյաց պող․ 44/2 շենքի 1-ին մուտքը, Արշակունյաց պող․ 52, 54/3, 54/2, 56, 54/1, 54, 52/2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, Արաբկիր 19, 21, 25, 27 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վ.Դավթյան փ. 1-43 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 15, 26 շենքերը, Հր.Քոչարի փ. 15 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գր.Արծրունու փ. 28 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարկավագի փ. 1-16 սեփական տները և 1-ին նրբ. 1-15; 2-րդ նրբ. 1-6ա սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,