10:00-16:00 Ամիրյան փ. 10, 12 շենքերը, Մաշտոցի պող. 20 շենքը, Բուզանդի փ. 45-55 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագյուղ թաղ. 51-354, 148-396 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Էջմիածնի հին խճուղու 40-107 սեփական տները, Թաիրովի փ. 1-20 սեփական տները, Փարպեցի փ. 1ա, 9, 11, 13 շենքերը, Պուշկինի փ. 64 շենքը, Սարյան փ. 5 շենքը, Թումանյան փ. 35ա, 35բ շենքերը, Թումանյան 2-րդ փակ. 2-11 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Բագրևանդի փ. 1, 1/3, 4/3 շենքերը, Բագրևանդ-Մոլդովական փողոցների սեփական տները, Այգեգործական թաղամասը, Մոլդովական փ. 32/2, 32/4, 39/3, 39/5 շենքերը, թիվ 133 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-13:00 Պ.Սևակի փ. 8, 8/1, 8/2, 9 շենքերը և 5 սեփական տունը, Հ.Ներսիսյան փ. 9-45ա սեփական տները, թիվ 147 դպրոցը,
11:00-14:00 քաղ. Ա. Հովակիմյանը և Մանկավարժական համալսարանը,
11:00-15:00 Սևանի փողոցի սեփական տները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Ն.Ստեփանյան փ. 6, 8, 10, 12, 14 շենքերը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Ա.Հովհաննիսյան փ. 22 շենքը, Բակունցի փ. 7շենքը, Գյուլիքևխյան նրբ. 9 շենքը, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 65, 113 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք-Մարաշ՝ Նորքի 13, 15, 17 փողոցների և 17 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, «Արմենիա» հեռուստաաշտարակը, «Խորեն» ՍՊ ընկերությունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի զանգվածի՝ Գյուրջյան փողոցի վերջնամասը, Շոպրոնի փողոցի և Սերո Խանզադյան փողոցների սեփական տները, Ավան Առինջ՝ Տաշքենդի նրբ. 8 շենքը,
11:00–17:00 Արղության փ. 8 սեփական տունը, Արաբկիր 47փ. 1-6, 49փ. 1-49 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աէրացիա թաղ. 1/10 շենքը, Շևչենկո փ․ 1, 4 շենքերը, Տիմիրյազևի և Ղարիբջանյան փողոցների սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 11փ․ 37, 35, 35/1, 37Գ շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, թիվ 74 դպրոցը, «Քվանտ» վարժարանը, Գարեգին Նժդեհի փ․ 4, 6, 8 10 շենքերը, Արարատյան փ․ 5 շենքը, Մանթաշյան փ․ 51 շենքը, Եղբայրության փ․ 14 շենքը, Չեխովի փ․ 17, 15 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զոհրապի, Չուխաջյան, Մալաթիա, Հակոբյանց փողոցները, Սեբաստիայի փ. 24 շենքը, Սեբաստիայի փ. 22/1 շենքի 1, 2, 3, 4 մուտքերը, Հալաբյան փ. 43 շենքը, Ֆուչիկի 2-րդ նրբ. 7 շենքը, Վշտունու 5-րդ նրբանցքը, Առաքելյան փ. 70 շենքը, Օհանովի փ. 64 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-14:00 Մարմարաշեն, Եղեգնավան գյուղերը մասնակի,
10:00-16:00 Արգավանդ, Գեղանիստ, Գետափնյա, Դարակերտ, Խաչփառ, Ղուկասավան, Հայանիստ, Հովտաշատ, Սիփանիկ, Արբաթ, Ազատաշեն, Նիզամի, Զորակ, Դարբնիկ, Դաշտավան, Մասիս քաղաքի Նոր, 2-րդ թաղամասերը մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Դաշտաքար գյուղը մասնակի, Սևակավան, Տիգրանաշեն գյուղերը,