Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 5 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 20-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Արգիշտի փ. 11/3, 11/4 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ամիրյան փ. 10, 12 շենքերը, Մաշտոցի պող. 20 շենքը, Բուզանդի փ. 45-55 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագյուղ թաղ. 51-354, 148-396 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Էջմիածնի հին խճուղի 40-107 սեփական տները, Թաիրովի փ. 1-20 սեփական տները, Սարի թաղ 6-21, 7-12 փողոցների սեփական տները մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դեմիրճյան փ. 17, 19, 21 շենքերը, Արամի նրբ. 26 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նալբանդյան փ. 7/1 շենքը, Արամի փ. 4/3 շենքը, Աբովյան փ. 2/5 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 30 շենքը,
11:00-13:00 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գայի պող․ 51 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Արշակունյաց պող. 26 շենքի 1-ին և 2-րդ նրբանցքների սեփական տները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գայի պող. 24 շենքը, Գյուրջյան փ. 9 շենքը, Քոչարյան փ. 4 շենքը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 7 շենքը, Գյուլիքևխյան փ. 15, 19 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք Մարաշ՝ Նորքի 13, 15, 17 փողոցները և 17 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, «Արմենիա» հեռուստաաշտարակը, «Խորեն» ՍՊ ընկերությունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Բաղրամյան պող. 28, 30, 42, 44, 48, 50, 50ա, 50բ շենքերը, Լեռ Կամսար փ. 4 շենքը և 1-15 սեփական տները, Բարբյուսի փ. 31-60 սեփական տները, Սեպուհի փ. 18-20 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Րաֆֆու փ. 73 շենքը, Մալաթիա, Զոհրապ և Չուխաջյան փողոցները, Օհանովի փ. 64 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կատովսկու, Մուսայելյան, Տիմիրյազևի փողոցների սեփական տները, Նորագավիթ 6, 9 փողոցները, Նորագավիթ 10փ․ 1-ին նրբանցքի և 12փ․ 3-րդ նրբանցքի սեփական տները, Արտաշատի խճուղու սեփական տները, Շիրակի փ. 2/7ա շենքի 1, 2, 3 հարկերը, Ներքին Շենգավիթ 9փ․ 1 շենքը, Մայիսի 9-ի փողոցի 68-100 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները։