10:00-12:00 Մարգարյան 1-ին նրբ. 2 շենքը,
10:30-12:00 Խաղաղ Դոնի փ. 31 շենքի 6-րդ մուտքը,
10:00-16:00 Ամիրյան փ. 10, 12 շենքերը, Մաշտոցի պող. 20 շենքը, Բյուզանդի փ. 45-55 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 30, 30/1, 32, 32/1, 36 շենքերը, Ն․Ստեփանյան փ. 11, 13 շենքերը, Գայի պող. 21, 23, 28 շենքերը, թիվ 139 դպրոցը, թիվ 250 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 15 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Խուդյակով փողոցի, Խուդյակով փող․ 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, Ավան 6 փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դուրյան թաղ․ 56, 57 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Մադոյան, Հրազդանի, Օդեսայի, Պատկանյան փողոցների սեփական տները, Արագածի փ․ 26 շենքը, Ներքին Շենգավիթ 9փ․ 2 շենքը Շիրակի փ․ 2/7ա շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նալբանդյան փ. 23/27, 25/14, 25ա շենքերը, Սայաթ-Նովա պող. 10, 12 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաշինջաղյան 1-ին նրբ. 13 շենքը, Շերամի փ. 79, 95 շենքերը, Բաբաջանյան փ. 31 շենքը, Ալիխանյան փ. 3 շենքը, Մեծարենցի, Լուկաշին, Լյովայի և Զոհրապ փողոցները, Հաղթանակի 1, 3, 4, 6 փողոցները, Տիչինայի փողոցի վերջնամասը, Անդրանիկի փ. 121 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,