Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 7 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 3-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Աբովյան փ. 37, 39, 41 շենքերը, Կորյունի փ. 6, 6ա, 8 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Հայ Հաստոց» ընկերությունը, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1, 40 շենքերը, թիվ 113 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Ն․Ստեփանյան փ. 5, 7, 9 շենքերը, Թոթովենցի փ. 7 շենքը, Թոթովենցի փ. 6 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Ա․ Հովհաննիսյան փ. 22, 24, 24/1, 26 շենքերը, Գյուլիքևխյան փ․31/1, 35/1, 37, 39 շենքերը, Բակունցի փ․ 3, 5, 7, 9 շենքերը, Բակունցի փ․1-ին նրբ․8 և 2-րդ նրբ․ 1, 2 շենքերը, Ավան՝ Աղի Հանք թաղ․20/1, 20/2,, 22/1, 22/2, 20/3 շենքերը, Ավան՝ Աճառյան փ․ 14, 16, 18 շենքերը, թիվ 135 դպրոցը, թիվ 307 և 109 մանկապարտեզները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր Արեշ 12փ. 94-172; 15փ. 33-53, 52-58; 19փ. 20-26 սեփական տները, Դիմիտրովի փ. 140-194 և 5-րդ նրբ. 1-31 սեփական տները,
11:00-16:00 Տիգրան Մեծի նրբ. 2, 4, 5Ա, 6, 7, 7Ա, 8, 9, 10, 29, 31, 33 շենքերը,
11:00-17:00 Խաչատրյան փ. 31/1 շենքը և Բարբյուսի 63 շենքը, Մարգարյան 2-րդ նրբ. 14 շենքը, Շահումյան 3 փողոցը, Արարատյան 1-ին զանգ.` 15, 17, 18 շենքերը, Ջամբուլի փողոցը, Դավիթաշեն 4-րդ թաղ. 46 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,