«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 25-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Աբովյան փ. 37, 39, 41 շենքերը, Կորյունի փ. 6 , 6ա, 8 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ամիրյան փ. 10, 12 շենքերը, Մաշտոցի պող. 20 շենքը, Բուզանդի փ. 45-55 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ագաթանգեղոսի փ. 29, 29/1 շենքերը, Տիգրան Մեծի պող. 6-12 շենքերը, Ադամյան փ. 8- 24 սեփական տները, Հանրապետության փ. 20, 24 սեփական տները, Եր. Քոչարի փ. 21/1, 25, 27 շենքերը, Զավարյան փ. 57/19 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր Արեշ 26փ. 1-85 սեփական տները, Ադոնցի փ. 17/1 շենքը, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 38, 40, 42, 44, 44/1, 46/2, 50, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 54, 56, 58 շենքերը, Ն․Ստեփանյան փ. 5, 7, 9, 16, 16/1, 18 շենքերը, Ն. Թոթովենցի փ. 7 շենքը, թիվ 135 դպրոցը, թիվ 307 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Ա․Հովհաննիսյան փ. 22, 24, 24/1, 26 շենքերը, Գյուլիքևխյան փ․ 31/1, 35/1, 37, 39 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Խորենացի փ. 44-52, 48-70 (զույգ), 58, 60, 76-108 (զույգ) սեփական տները, և 72 շենքի 1, 2, 3 մուտքերը, Նար-Դոսի փ. 27–37 (կենտ) սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 31Ա, 33, 37, 39, 41, 43 շենքերը, Աղբյուր Սերոբի փ. 3ա, 5 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գուլակյան փ. 45-61 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 1, 3 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արամ Խաչատրյան փ. 31/1 շենքը, Կոմիտասի պող. 7/2 շենքը, Ծարավ Աղբյուրի փողոցը, Աճառյան փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դավիթաշեն 3-րդ թաղ. 25 շենքը, Դավիթաշեն 4-րդ թաղ. 2Ա, 38 շենքերը, Շահումյան 3-րդ փողոցը, Արարատյան 1-ին զանգ. 15, 17, 18 շենքերը Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 11 շենքը, Նազարբեկյան փ. 43 շենքը, Վշտունի փողոցը, Վշտունի 4 և 5 նրբանցքները, Հակոբյանց փողոցը, Անդրանիկի փ. 121, 127, 129, 131, 133 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
10։00-16։00 Ջրվեժի ամառանոցները մասնակի, Ձորաղբյուրի ամառանոցները մասնակի, Աբովյան քաղաքի Հանրապետության փ․ թիվ 20 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00–12։00 Նոր Գեղի գյուղի նոր թաղամասը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00–16։00 Եղվարդ քաղաքի հարակից արտադրական տարածքները և ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Անտառտնտեսություն թաղամասը, Արագյուղ, Զորավան, Բուժական, Սարալանջ գյուղերը, հարակից արտադրական տարածքները և ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-16:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Բագյուղ, Փոքր Սարիար, Կաքավասար և Ձորաշեն գյուղերը, Անիի տարածաշրջանի Մարալիկ քաղաքի նոր թաղամասը մասնակի,
11:00-13:00 Դիլիջան քաղաքի Կամո փողոցը մասնակի,
10:00-14:00 Բռնակոթ գյուղը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները: