Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 7 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 23-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Չարենցի փ. 43 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ագաթանգեղոսի փ. 29, 29/1 շենքերը, Տիգրան Մեծի պող. 6-12 շենքերը, Ադամյան փ. 8-24 սեփական տները, Հանրապետության փ. 20, 24 սեփական տները, Աբովյան փ. 37, 39, 41 շենքերը, Կորյունի փ. 6 , 6ա, 8 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Ա․ Հովհաննիսյան փ. 4, 6, 6/1, 8, 8/1 շենքերը, Գայի պող․ 37, 39, 41, 43, 51, 53 շենքերը, Գյուլիքևխյան նրբ․ 1, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 45 շենքերը, Գյուլիքևխյան փ․1, 2, 3 շենքերը, թիվ 106 և 150 դպրոցները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 2-րց զանգ.՝ Մոլդովական փ. 29/2 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մոլդովական փ. 29/2, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46/2, 50, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 54, 56, 58 շենքերը, Ն․Ստեփանյան փ. 16, 16/1, 18 շենքերը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Ա․ Հովհաննիսյան փ. 22, 24, 24/1, 26 շենքերը, Գյուլիքևխյան փ․ 31/1, 35/1, 37, 39 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 59 շենքը, Ավան՝ Իսահակյան փ. 3/3 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աճառյան փ․ 14, 16, 18 շենքերը, Աղի Հանք թաղ․20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 20/3 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք-Մարաշ՝ Նորքի 13, 15, 17 փողոցները սեփական տները, Նորքի 17 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր Արեշ 8փ. 45-86; 15փ. 17-43 սեփական տները,
11:00-16:00 Նուբարաշեն 13փ. 2-20; 15փ. 1-40; 17փ. 1-17 սեփական տները, Նուբարաշենի վարչական շրջանի շենքը,
11:00-17:00 Աղբյուր Սերոբի փ. 6 շենքը, Գյուլբենկյան փ. 1, 2, 2/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սոսեի փ. 1, 2/2, 9-26 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 39փ. 1Ա; 51փ. 9, 9ա շենքերը և 51փ. սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արամ Խաչատրյան փ. 33/1 շենքը, Քանաքեռ 15փ. 11-52ա սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 9 շենքը, Մարգարյան փ. 2-րդ նրբ. 14 շենքը, Շերամի փ. 57 շենքը, Նորաշեն թաղ. 36 շենքը, Լենինգրադյան փ. 50/1 շենքը, Շերամի փ. 87 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Արեշ 11փ. 85-112; 26փ. 13-34; 28փ. 1-15 սեփական տները, Էրեբունի փ. 25, 27 շենքերը,