Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 3 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 18-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-12։00 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ․ 3, 4, 5, 6, 8 շենքերը, Գայի պող․ 55, 57, 57/1 շենքերը, թիվ 111 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
10։00-16։00 Խաղաղ Դոնի փ. 27 շենքի 3 մուտքը, 31 շենքի 5 մուտքը, Խորենացի փ. 2, 4 շենքերը, Մաշտոցի պող. 14 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տիգրան Մեծի պող. 6 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Հրազդան» մարզադաշտը, Հանրապետության փ. 24 հասցեն, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան 2-րդ նրբ. 2, 3, 4, 5 շենքերը, Քոչարյան փ. 4, 5, 6, 8, 10, 12 շենքերը, Գայի պող. 26, 28, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 1-ին նրբ․ 5 շենքը, Բակունցի փ. 2-րդ նրբ․ 5 շենքը, Գյուլիքևխյան փ․ 31/2, 35 շենքերը, թիվ 258 մանկապարտեզը, թիվ 142 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Աղի Հանք թաղամասը, Աճառյան փ. 22/1, 20/1, 20/2, 22/2, 20/3 շենքերը, Ավան 6, 7 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Ավան-Առինջ՝ Տաշքենդի նրբ․ 1, 3, 5 շենքերը, Տաշքենդի փ. 14, 16, 18 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Նոր-Արեշ 22փ. 13-64; 24փ. 31-54 սեփական տները, Էրեբունի 22 շենքի 1-45 բնակարանները և 26 շենքի 1-45 բնակարանները,
11:00-17:00 Մանանդյան փ․ 20 շենքի, Եղբայրության փ․ 11, 13 շենքերը, Ս․Տարոնցի նրբ․13 շենքը, Եղբայրության փ․ 10 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Դավիթաշեն 3-րդ թաղ. 26 շենք, Մարգարյան 2-րդ նրբ. 14 շենք, Բաշինջաղյան փ. 183 շենքը, Րաֆֆու փ. 77 շենքը, Ջամբուլի փողոցը, Կուրղինյան փ. 15, 17, 19, 21, 21/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Երևանի կապի միջոցներ» գիտահետազոտական ինստիտուտը, «Ակումբ համալիր», «Աիդա-Էմիլ» ՍՊ ընկերությունները, «Սուրեն Մկրտչյան» ԱՁ-ն, «Հանրային կապերի և տեղեկատվության կենտրոն» ՊՈԱԿ, Պռոշյան փ. 1-2/1 շենքերը և 1-ին նրբ. 1-74 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դեմիրճյան փ. 15, 17ա, 36 շենքերը և 1-60 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեձոր փ. 18, 59/1, 59/2, 69, 70, 72 շենքերը և 1-65 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեձոր փ. 1-ին փակ. 22 շենքը և 1-64 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաղրամյան պող. 1-9 , 21-26գ, 31, 31ա, 33, 33ա, 35, 43, 49, 51, 53, 59, 59գ շենքերը և 1-ին փակ. 1-15 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ջ.Բրայսի փ. 4 շենքը, Դարաբաղ փ. 42/1, 44/1 շենքերը և 1-99 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Օրբելի փ. 1-19 սեփական տները և 19, 33ա շենքերը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ալիխանյան փ. 2, 4, 12 շենքերը և 1-14 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զարոբյան փ. 10/1 շենքը և 7, 16-62 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարմենի փ. 50, 62, 64, 92, 92/1 շենքերը և 1-42 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թամանյան փ. 1, 1ա, 3, 5 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Անտառային փ. 51, 158/1, 190 շենքերը և 35-184 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մոսկովյան փ. 20, 60 շենքերը և 1-60 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գ.Հարությունյան փ. 1-15 սեփական տները, Սարյան փ. 4 շենքը, թիվ 55, 78, 172 դպրոցները, թիվ 33 մանկապարտեզը, «Բաղրամյան» համատիրությունը, «Բասս», «Բլեսկ», «Էլիտ Սերվիս» և «Օֆիս Կլաս» ՍՊ ընկերությունները, Սոսեի փ. 2/2 շենքը և 9-26 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 1, 2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Հրազդան քաղաքը մասնակի, Ազգային անվտանգության շենքը, «Գեղամա» մասնաճյուղի շենքը, «Մաքրավան» պոմպակայանը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Ջրվեժի ամառանոցները մասնակի, Ձորաղբյուրի ամառանոցները մասնակի, Հանրապետության փ. 20 շենքի ոչ բնակիչ-բաժանորդները,