«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 17-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Աբովյան փ. 11, 13 շենքերը, Սայաթ-Նովա պող. 6 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բայրոնի փ. 1/1, 3, 10/5 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Պարոնյան 40 հասցեի Շտապ բժշկական օգնության հիվանդանոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խաղաղ Դոնի փ. 27 շենքի 4-րդ մուտքը, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան 2-րդ նրբ. 9, 11, 13, 33 շենքերը, Գյուրջյան փ. 1/2, 3, 5, 9, 11, 16, 18 շենքերը, թիվ 257 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորք 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ․ 1-ին նրբ․ 5 շենքը, Բակունցի փ․ 2-րդ նրբ․ 5 շենքը, Գյուլիքևխյան փ․ 31/2, 35 շենքերը, թիվ 258 մանկապարտեզը, թիվ 142 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Աղի Հանք թաղամասը, Աճառյան փ. 22/1, 20/1, 20/2, 22/2, 20/3 շենքերը, Ավան 7-րդ փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան-Առինջ՝ Տաշքենդի նրբ․ 1, 3, 5 շենքերը, Տաշքենդի փ․ 14, 16, 18 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 4փ. 69-100; 15փ. 1-34 սեփական տները և 1, 3, 5, 7, 9 շենքերը,
11:00-17:00 Կուրղինյան փ. 15, 17, 19, 21, 21/1 շենքերը, Սեբաստիա փ. 10, 12, 14, 16 շենքերը, Սեբաստիա փ. 18, 18Ա, 20 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Գարեգին Նժդեհի փ․ 48 շենքի 1-ին մուտքը, Արամ Խաչատրյան փ. 33/2 շենքը, Գոգոլի փ. 5ա, 7, 9 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռուբինյանց փ. 8, 10 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորաշխարհային փ. 17ա, 17բ շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռայնիսի փ. 2-21/1 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Ջրվեժի ամառանոցները մասնակի, Ձորաղբյուրի ամառանոցները մասնակի, Աբովյան քաղաքի «Շինտրեստ» ընկերության հարակից հանրակացարանները, Հանրապետության փ. 20 շենքի ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-14:00 Անիի տարածաշրջանի Մարալիկ քաղաքի նոր թաղամասը մասնակի: