«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 16-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ամիրյան փ. 10, 12 շենքերը, Մաշտոցի պող. 20 շենքը, Մաշտոցի պող. 14 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բուզանդի փ. 45-55 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խորենացի 2, 4 շենքերը, Աբովյան փ. 11, 13 շենքերը, Սայաթ-Նովա պող. 6 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խաղաղ Դոնի փ. 27 շենքի 7 մուտքը և 31 շենքի 3 մուտքը, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան փ. 1 շենքը, Բաղյան 1-ին նրբ. 1, 2, 4, 6; 2-րդ նրբ. 1, 7 շենքերը, Գայի պող. 18, 20, 22, 24, 25 շենքերը, թիվ 143 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խորենացի փ. 47 շենքի 4, 6 մուտքերը, Արեշ 22փ. 67-117 սեփական տները, Դիմիտրով փ. 121-153 սեփական տները, Դիմիտրով 3, 4 նրբանցքների սեփական տները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի 2-րդ նրբ․ 4, 6 շենքերը, Գյուլիքևխյան փ․ 23, 23/1, 25, 25/1, 25/2, 29, 31 շենքերը, թիվ 141 դպրոցը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան-Առինջ՝ Տաշքենդի փ․ 28, 30, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Աթոյան 122-185 սեփական տները, Նոր Արեշ 12փ. 146-192 սեփական տները և 14փ. 40 շենքը,
11:00-17:00 Տիգրանյանի անվան երաժշտական դպրոցը, Բագրատունյաց պող․8, 10 շենքերը, Մանանդյան փ․ 1, 3 շենքերը, Նիզամի փ․ 1, 55 շենքերը, Արարատյան փ․ 10 բարակները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լուկաշին փ. 2 շենքը, Սվաճյան փ. 56 շենքը, Ճառագայթային Ա շենքը, Մարգարյան 2-րդ նրբ. 12 շենքը, Սեբաստիա փ. 10, 12, 14, 16 շենքերը, Սեբաստիա փ. 18, 18Ա, 20 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Սերոբ փ. 1, 2ա, 3 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 13 շենքը և 6-20 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գուլակյան փ. 22-41 սեփական տները, «Դել Վիտա» ՍՊ ընկերությունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Դումանի փ. 2-12ա սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գայդար փ. 8/1 շենքը,
10:00-12:00 Մասիս քաղաքի 3-րդ թաղամասը մասնակի և Հերացու փողոցը մասնակի, Խաչփառ և Հայանիստ գյուղերը մասնակի, Հովտաշատ գյուղը,