Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 7 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 15-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն․
10:00-12:00 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 1Ա, 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7 շենքերը, Սաֆարյան փ. 2, 4 շենքերը, Սաֆարյան փ. 4 սեփական տունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-13:00 Նոր-նորքի 2-րդ զանգ.՝ Դ․ Մալյան նրբ․ 4 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի 2-րդ նրբ․ 4, 6 շենքերը, Գյուլիքևխյան փ․ 23, 23/1, 25, 25/1, 25/2, 29, 31 շենքերը, թիվ 141 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան-Առինջ՝ Տաշքենդի փ․ 28, 30, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-16:00 Ագաթանգեղոսի փ. 7 շենքը, Խորենացի փ. 29, 29ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սեփականատեր «Լ.Չոբանյան», Այասի փ. 72/1, 114 որ բնակիչ-բաժանորդները, «Դի ՍԻ ԷՅ» ադամանդ ընկերությունը, Սովխոզային 1 ոչ բնակիչ-բաժանորդը, «Պանո Բրենդ» ՍՊ ընկերությունը, «Հայկապալ» ՓԲ ընկերությունը, Ամիրյան փ. 18 ոչ բնակիչ-բաժանորդը, Նորք թաղ. 13, 15, 17 փողոցների և Նորքի 17 փող․ 1-ին նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Խուդյակով փ․ 84/2 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Էրեբունի 20, 22 շենքերի 46-90 բնակարանները, Դիմիտրովի փ. 96-135 սեփական տները, Դիմիտրովի 1-ին նրբ. 1-15, 2-րդ նրբ. 1-15 սեփական տները,
11:00-17:00 Բագրատունյաց պող․39, Եղիշե Թադևոսյան փ․ 6 շենքը, թիվ 143 մանկապարտեզը, Շևչենկո փ․1, 4 շենքը, Ս․Տարոնցի նրբ․ 2 շենքը, Մայիսի 9-ի փ․15, Մանանդյան փ․ 1/1, 1/2 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մարգարյան փ. 33 շենքը, Բաբաջանյան փ. 6 շենքը, Արզումանյան փ. 28, 30 շենքերը, Բաշինջաղյան փ. 174 շենքը, Բաշինջաղյան փ. 198 շենքը, ՀԱ Բ-2 թաղ.․ 13 շենքը, Դավթաշեն 3-րդ թաղ․ 36 շենքը, Դավիթաշենի թաղապետարանը, Արարատյան 1-ին զանգ. 15, 17, 18 շենքերը, Շահումյան 3-րդ փողոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ 17փ. 1-108 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ծ.Աղբյուր փ. 35-126 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարկավագի փ. 126/1 շենքը, Դավիթ Անհաղթի փ. 10 շենքը, Նաիրի Զարյան փ. 15, 15ա, 17 շենքերը, Գրիբոյեդովի փ. 1, 1/1, 1ա, 1բ շենքերը, «Յունիմայն», «Ռադիո Ավրորա», «Տեխնորոմ» ՍՊ ընկերությունները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոյեդով փ. 2, 4 շենքերը, «Յուքոմ», «Սաս-Գրուպ», «Իլենիա», «Էվենտուս», «Հաթ-Գրուպ» ՍՊ ընկերությունները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 52, 54/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,