«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 12-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 8 հասցեում գտնվող «Նորք» շահագործման շրջանի շենքը, «Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ» պոլիկլինիկան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ագաթանգեղոսի փ. 29, 29/1 շենքերը, Տիգրան Մեծ պող. 6-12 շենքերը, Ադամյան փ. 8-24 սեփական տները, Հանրապետության փ. 20, 24 սեփական տները, Այգեստան 11փ. 7-227 սեփական տները մասնակի, Այգեստան 9փ. 67-105 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «ԴԻ ՍԻ ԷՅ Ադամանդ», «Պանո Բրենդ» ՍՊ ընկերությունները, Խաղաղ Դոնի փ. 19/2 շենքը, Խորենացի փ. 47 շենքի 4-8 մուտքերը,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի 2-րդ նրբ. 4, 6 շենքերը, Գյուլիքևխյան փ. 23, 23/1, 25, 25/1, 25/2, 29, 31 շենքերը, թիվ 141 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան-Առինջ՝ Տաշքենդի փ. 28, 30, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Եղիշե Թադևոսյան նրբ․ 6 շենքը, Ներքին Շենգավիթ 9փ․1/2 շենքը, Մանթաշյան փ․ 1, 2, 3, 4 շենքերը Ս․Տարոնցի նրբ․ 2 շենքը, թիվ 126 մանկապարտեզը, Արշակունյաց պող․ 42ա, 42գ շենքերը, Գարեգին Նժդեհի փ․ 30գ, 34ա, 32ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լենինականի 3. 4 շենքը Բաշինջաղյան փ. 198 շենքը, Անդրանիկի փ. 143 շենքը, Լուկաշին փ. 2 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոեդով փ. 2, 4 շենքերը, «Յուքոմ», «Սաս-Գրուպ», «Իլենիա», «Էվենտուս», «Հաթ-Գրուպ» ՍՊ ընկերությունները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 52, 54/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-14:00 Մյասնիկյան և Հացիկ գյուղերը, Բաղրամյան և Թաիրով գյուղերը մասնակի,
11:00-15:00 Մայիսյան և Արմավիր գյուղերը, Այգեշատ և Հայկավան գյուղերը մասնակի, Արմավիր քաղաքի Գորկու փողոցի վերջնամասի արտադրական տարածքները, Ծառաշեն համայնքը,