Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 7 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 11-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-12:00 Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 5,9, 11, 16, 18 շենքերը, թիվ 257 մանկապարտեզները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-16:00 Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ թիվ 7 բաղնիքի շենքը, տոնավաճառը, «Երևան Սիթի» սուպերմարկետը, շուկան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեստան 4-7 փողոցները մասնակի, Ֆիզկուլտուրնիկների փ. 38-54 սեփական տները, Չարենցի փ. 48-62 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երվանդ Քոչարի փ. 21 հասցեն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ագաթանգեղոսի փ. 7 շենքը, Խորենացի փ. 29, 29ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի 2-րդ նրբ․ 4, 6 շենքերը, Գյուլիքևխյան փ․ 23, 23/1, 25, 25/1, 25/2, 29, 31 շենքերը, թիվ 141 դպրոցը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան-Առինջ՝ Տաշքենդի փ․ 28, 30, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 25փ. 1-25, 10-31, 27փ. 1-35; 28փ. 18-45; 29փ. 1-25 սեփական տները,
11:00-17:00 Եղիշե Թադևոսյան նրբ․ 10 շենքը, Գարեգին Նժդեհի փ․ 4, 6 շենքերը, Մանթաշյան փ․ 1, 2, 3, 4 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մովսես Խորենացի փ. 47 շենքի 1-3 մուտքերը, Րաֆֆու փ. 85 շենքը, ՀԱ Ա-1 թաղ․ 118 շենքը Բաբաջանյան փ. 113 շենքը, Լենինականի փ. 4 շենքը, Դավիթաշեն 3-րդ թաղ․ 36 շենքը, թաղապետարանը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 46, 48, 48ա, 50 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոյեդովի փ. 3, 5, 5ա շենքերը, «Բելմոնտէ Պլյուս», «Սեմ-1» ՍՊ ընկերություններւը, Վրացական փ. 10 շենքը և 2-րդ նրբ. 2-12/1, 99 սեփական տները, «Սիթի», «Վիվարո Բեթինգ» ՍՊ ընկերությունները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աղբյուր Սերոբի փ. 1, 2ա, 3 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գայդարի փ. 8/1 շենքը, «Դել Վիտա» ՍՊ ընկերությունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 13 շենքը և 6-20 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գուլակյան փ. 22-41 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Միլենա» ՍՊ ընկերությունը, Արամ Խաչատրյան փ. 33/2 շենքը, Քանաքեռ 15փ. 11-52ա սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ղափանցյան փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Շանթ Քոմփյու», «ՌԳՆԳռուպ» ՍՊ ընկերությունները, թիվ 54 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց փ. 36, 36/4-36/6, 38, 38/1, 38/3 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Տոլբուխինի փ. 34 շենքը,