Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 5 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 8-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երևանում՝
10:00-16:00 Խաղաղ-Դոնի փ. 31 շենքի 1-ին մուտքը, Արցախի փ. 28 շենքը, Մաշտոցի պող. 5Ա շենքը, Մատենադարանի գլխավոր մասնաշենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր Կիլիկիա թաղ. 1, 2, 3, 4, 6 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր Արեշ 35փ. 71-129; 37փ. 71-134 սեփական տները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Երիտասարդական փ. 7 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան փ․ 1 շենքը, Բաղյան 1-ին նրբ․ 1, 2 շենքրը, Գայի պող․18, 20, 22 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորք 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 59 շենքը, Ավան՝ 4-րդ, 5-րդ փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խուդյակով փ․ 2-րդ նրբ․ 3-38 սեփական տները, Խուդյակով փ․ 3-րդ նրբ․17-23 և 68-84 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան Առինջ՝ Տաշքենդի նրբ․ 1, 3, 5 շենքերը, Տաշքենդի փ․ 14, 16, 18 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 154 դպրոցը, Ֆրունզեի փ․ 6, 4/1, 6/1, 6/2 շենքերը, Արշակունյաց պող․ 42, 42/2, 44 շենքերը, Մայիսի 9-ի փ․ 13 շենքի 1-3 մուտքերը, Մայիսի 9-ի փ․ 11, 11ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գարեգին Նժդեհի փ․13Բ, 48, շենքերը, Լուկաշին 1 փողոցը, Անդրանիկի փ. 156 շենքը, ՀԱ Ա-1 թաղ․ 133 շենքը, ՀԱ Բ-2 թաղ․ 52 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մամիկոնյանց 1-նրբ. 1-11ա սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արղության փ. 18/4 սեփական տունը, «Ասպար Արմս», «Աստղիկ-5», «Բելմոնտէ Պլյուս», «Սեմ-1» ՍՊ ընկերությունները, Գրիբոյեդովի փ. 3, 5, 5ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 50 շենքը, Վրացական 2-րդ նրբ. 2-12/1, 99 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բարբյուսի փ. 31-60 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սեպուհի փ. 18-20 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,