«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 2-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան 1, 2, 3, 3/1, 5, 14/1 շենքերը, Նանսենի 1-ին նրբ. 8 շենքը, Նանսենի փ. 2, 4 շենքերը, Գայի փ. 2, 8, 10 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր Կիլիկիա թաղ. 1, 2, 3, 4, 6 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թաիրովի փ. 46/81 շենքը, Նորագյուղ թաղ. 1-369 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մյասնիկյան փ. 16-55 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Ջրաշեն գյուղերը 1, 2, 3 փողոցները,
11:00-17:00 թիվ 143 մանկապարտեզը, Շևչենկո փ․ 1, 4 շենքերը, Շիրակի փ․ 66 շենքը, Մակվարտի փ․ 56/1, 58/1 շենքերը, Ներքին Չարբախի 3, 5 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ղափանցյան փողոցը և Քանքեռ ՀԷԿ-ի բոլոր սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սիլիկյան 11, 12 փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները։