Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 4 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 29-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
Երևանում`
10:00-16:00 Արշակունյաց պող. 6, 8 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արշակունյաց պող. 16, 16ա շենքերը, Բրյուսովի փ. 5-20 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բրյուսովի փ. 1, 2, 28, 38, 39 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արգիշտի փ. 11/12 հասցեն, Արգիշտի փ. 36 սեփական տունը, Իսակովի պող. 10-60 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Գրիբոյեդովի 1-ին նրբ. 1-18 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 143 մանկապարտեզը, Շևչենկո փ. 1, 4 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հասրաթյան, Շիրազի, Լենինականի, Լուկաշին, Միքաելյան, Սիլիկյան փողոցները, «Պրոմեթևս» բանավանը, Սիլիկյան թաղամասի 6, 7 փողոցները, Կուրղինյան փ. 15, 17, 19, 21, 21/1 շենքերը, Բաբաջանյան փ. 157, 159, 163, 165, 167 շենքերը, Իսակովի պող. 46, 44, 44/1, 44/2 շենքերը, Հալաբյան փ. 33, 20, 18, 16 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,