Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 8 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 22-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։30-16։30 Տիգրան Մեծի պող. 1-15 շենքերը, Հանրապետության փ. 32, 49 շենքերը, Խանջյան նրբ. 5-10 սեփական տները, Ֆիրդուսի փ. 1-32 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կորյունի փ. 11, 13 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-13։00 Աղբյուր Սերոբի փ. 1-11-11/3, 44 շենքերը և 6-52 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գայդարի փ. 16 շենքը, Գուլակյան փ. 14ա, 16բ, 78/1, 80, 101 շենքերը և 3-61 սեփական տները, Վաղարշյան փ. 1, 3 շենքերը, Փափազյան փ. 6/2 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Սոսե 28» համատիրությունը, «Նորէլկապ», «Ավտո սիթի», «Բեգ Հաուս» ՍՊ ընկերությունները, «Ղ-Տելեկոմ», «Վիվասել-ՄՏՍ», «Վեոն Արմենիա» ՓԲ ընկերությունները, «Հեռուստահաղորդակցության հանրային կենտրոն» ՊՈԱԿ, Բաղրամյան պող. 28, 30, 42, 44, 48, 50, 50ա, 50բ, 54, 56, 58, 60, 62, 62ա, 64, 66, 66ա, 68 շենքերը, Բաղրամյան 2-րդ փակ. 6, 8, 10 շենքերը և 3-20 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 76 դպրոցը, Լեռ Կամսարի փ. 4 շենքը և 1-15 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Համբարձումյան փ. 1-4, 6, 7, 9, 14/4 շենքերը և 23-27 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խնկո Ապեր փ. 3 շենքը և 1-24 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սոսեի փ. 2-րդ նրբ. 8 շենքը, Սոսեի փ. 1, 2, 2/2, 4 , 6 շենքերը և 9-26, 36-48 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 2, 2/1, 19/1, 19/3, 21 շենքերը և 6-20 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Ավետիսյան փ. 2, 4, 8 շենքերը և 5-20 սեփական տները, թիվ 5 մանկապարտեզը, Նաիրի Զարյան փ. 15, 15ա, 17 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գրիբոյեդովի փ. 1ա, 1/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Սևքարեցի Սաքո փ. 48-83 սեփական տները, Թավրիզյան փ. 30-57 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ 15փ. 11-52ա սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գ․Նժդեհի փ․ 13, 13ա շենքերը, թիվ 143 մանկապարտեզը, Շևչենկո փ․ 1, 4 շենքերը, Կուլտուրայի պալատը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լենինգրադյան փ. 2, 4, 6, 8 շենքերը, թիվ 156, 157 մանկապարտեզները, Հալաբյան փ. 3, 5, 7 շենքերը, Իսակովի պող. 30 շենքը, Մազմանյան փ. 4 շենքը, Րաֆֆու փ. 69 շենքը, «Վեստ+» ՍՊ ընկերությունը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,