Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 8 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 21-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Խաղաղ Դոնի փ. 19/2 շենքը,
10։30-16։30 Չարենցի փ. 17ա, 17բ շենքերը, Այգեստան 9փ. 2/1, 4, 65, 79; 10փ. 1-12 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Պուշկինի փ. 51/1 շենքը, քաղ. Ա. Մարտիրոսյան և Եկմալյան փողոցի սեփական տները,
11:00-13:00 Հր.Քոչար փ. 13 շենքը,
11:00-15:00 Ավան՝ Խուդյակովի փողոցի 4-րդ նրբ․ 14 սեփական տունը, Ա․ Շահինյան փ. 79-101 սեփական տները, Ա․Շահինյան փողոցի 1-ին նրբ․ 9-14 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Ավանեսովի 1-ին փողոցի ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Արշակունյաց պող․ 50/2 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ 4փ. 1-15; 5փ. 14-24/1 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աղասու փ. 35-49 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ–բաժանորդները, Ա.Խաչատրյան փ. 1/2, 1/4, 30, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 132 դպրոցը, թիվ 36 մանկապարտեզը, Վրացական փ. 15, 17 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 37 շենքը, թիվ 2 մարզադպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Իսակովի պող. 42/3, 42/2, 42/1, 42, 40, 38, 38/1, 38/2, 38/3 շենքերը, Բաբաջանյան փ. 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 147, 149, 153, 153/1 շենքերը, Պարսեղովի և Կարապետյան փողոցները, Բաշինջաղյան 1-ին նրբանցքը, Ջամբուլի փողոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,