«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 20-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։30-16։30 Սայաթ-Նովա պող. 35 շենքի 2, 3 մուտքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Եկմալյան փ. 5 շենքը, Պուշկինի փ. 43 շենքի 3-րդ մուտքը, Պուշկինի փ. 51/1 շենքը, «Գրանդ Ինվեստ» ՍՊ ընկերությունը, քաղ. Կոմզոյան, Տիգրան Մեծի պող. 1-15 շենքերը, Հանրապետության փ. 32, 49 69, 71, 79 շենքերը, Խանջյան նրբ. 5-10 սեփական տները, Ֆիրդուսի փ. 1-32 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սախարովի փ. 4-21 սեփական տները, Տպագրիչների փ. 3, 5, 5ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,
11:00-15:00 Նորք Մարաշ համայնքի՝ Նորքի Այգիներ թաղ. 243, 247 սեփական տները, Արմենակյան փ. 61-65 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Նորքի 13փ․ 99-155; 15փ․ 1-49; 17փ․ 50-105; 17փ․ 2-րդ նրբ․ 2-22ա սեփական տները, Ավան՝ Ա․ Շահինյան փողոցի սեփական տները, Խուդյակով փողոցը մասնակի, Խուդյակով փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ 1-ին հատվածի Ա.Հովհաննիսյան փ. 14 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Քանաքեռ 4փ. 1-15; 5փ. 14-24/1 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աղասու փ. 35-49 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ–բաժանորդները, Նազարբեկյան փ. 48 շենքը, Բաբաջանյան փ. 59 շենքը, ՀԱ Ա-1 թաղ․ 150 շենքը, ՀԱ Բ-2 թաղ․ 91 շենքը, Սիլիկյան թաղ․ «Պրոմեթևս» բանավանը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։00-16։00 Դաշտավան, Դարբնիկ, Զորակ, Նիզամի, Դարակերտ, Արգավանդ, Ազատաշեն, Արբաթ, Գեղանիստ, Գետափնյա, Հայանիստ, Նորաբաց, Սայաթ-Նովան, Հովտաշատ գյուղերը, Խաչփառ և Ղուկասավան գյուղերը, Մասիս քաղաքի Նոր, 2-րդ թաղամասերը մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Նարեկ գյուղը,