«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 19-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ավանեսովի 1փ. 8 շենքը, Գոգոլի փ. 7/1-92 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Վազգեն Աբգարյան» ՍՊ ընկերությունը,
11:00-15:00 Ավան՝ Խուդյակով փողոցը մասնակի, Խուդյակովի փ. 4-րդ նրբ. 14 սեփական տունը, Խուդյակովի փ. 2-րդ նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շահինյան փ. 79-101 սեփական տները, Շահինյան փ. 1-ին նրբ. 9-14 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Ավանեսովի 1փ. 1; 2փ. 8/3 շենքերը, Նոր Արեշ 35փ. 27/1, 127/2, 127/3 շենքերը,
11:00-17:00 Պռոշյան 1-ին նրբ. 2-62/3 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ– բաժանորդները, Դեմիրճյան փ. 1/2-10 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Բագրատունյաց պող․ 10 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, ՀԱ Բ2 թաղ. 92, 93, 95, 119, 120, 121, 129, 130, 131, 132, 133, 134 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
12։00-16։00 Նորքի Նորքի 6-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորքի 9փ. 126-157 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորքի 7-րդ և 9-րդ փողոցների սեփական տները, Նորքի այգիներ թաղ. 250, 269 սեփական տները, «Նաիրի» հյուրանոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,