Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 7 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 14-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Նորքի 4, 5, 7, 8, 10, 13, 17 փողոցները, Նորքի 2, 13 փողոցների 1-ին և 2-րդ նրբանցքները, Նորքի 6-րդ փողոցի 2-րդ նրբանցքը, Գ.Հովսեփյան 10 փողոցը, Սերո Խանզադյան փողոցին հարակից տարածքների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10։30-16։30 Աբովյան փ. 3/1, 3/2 շենքերը, Բելյակովի փ. 3, 5, 9 սեփական տները, Պուշկինի փ. 4, 6, 8, 10 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երևանցու փ. 32-73 սեփական տները, Ռուսթավելի փ. 17-41 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-14:00 Արաբկիր 35փ. 2-7; 41փ. 1-7 սեփական տները, Արաբկիր 39փ. 8-39 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 37փ. 1ա, 3/2; 39փ. 1ա, 2, 2/1, 16 շենքերը, Արաբկիր 1-26 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բուդաղյան փ. 1-31 սեփական տները, Ն.Զարյան փ. 29-49, 76-112 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 56, 62 շենքերը, Վ.Դավթյան փ. 29 շենքը, թիվ 151 դպրոցը, «Բեգգոլդ» ՍՊ ընկերությունը,
11:00-15:00 Մ.Ավետիսյան 1փ. 51 շենքը և 13Գ-68Բ սեփական տները, Մ.Ավետիսյան 2փ. 4, 4ա, 11, 11ա, 13, 13ա, 15, 15ա, 17, 17ա շենքերը և 28-46 սեփական տները, Մ.Ավետիսյան 3փ. 2 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 181 մանկապարտեզը, Դրոյի փ. 15, 19 շենքերը, Ուլնեցի փ. 70, 70/1, 72, 74, 76 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորքի 7, 8, 10, 11, 13 փողոցները, Նորքի 13 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Խուդյակովի փ. 4-րդ նրբ. 14-36 սեփական տները, Մխիթարյան միաբանության դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-17:00 Սվաճյան փ. 12, 14, 18 շենքերը, Շիրազի փ. 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 շենքերը, Բաշինջաղյան փ. 1, 2, 13, 15, 165, 169, 171, 175, 173, շենքերը, Բաշինջաղյան 1-ին նրբ․1, 3, 5, 7, 8, 10 12, 14 20, 22, 24 շենքերը, Բաշինջաղյան 2-րդ նրբ. 6, 8, 10, 12 շենքերը, Մազմանյան փ. 14, 16 շենքերը, Մազմանյան փ. 2, 4, 6, 8, 10, 12 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ 10փ. 18-38ա, 11փ. 30-59; 12փ. 43ա-45 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագավիթ 10, 11 փողոցների սեփական տները, Ներքին Չարբախ 3, 5 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,