10։30-16։30 Տիգրան Մեծի պող. 1-15 շենքերը, Հանրապետության փ. 32, 49 շենքերը, Խանջյան նրբ. 5-10 սեփական տները, Ֆիրդուսի փ. 1-32 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արամի փ. 64-88 սեփական տները, Եկմալյան 1-16 սեփական տները, Փարպեցու փ. 10 շենքը, Պուշկինի փ. 43-51 շենքերը, Սարյան փ. 21 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-13։00 Պռոշյան փ. 4–14 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Ավանեսովի 1փ. 4, 6, 8, 8/1, 2փ. 42 շենքերը,
11։00-17։00 Ջամբուլի փողոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գոգոլի փ. 27-62 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արշակունյաց պողոտան, Ներքին Շենգավիթ 6, 16 փողոցները, Ներքին Չարբախ 2, 6, 8, 9 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորագավիթ 1-ին փողոցը, Արշակունյաց պող. 135Ա, 135Բ, 135Վ, 135Գ, 135Դ, 135Ե շենքերը,
11։00-14։00 «Ավտոգազ» գազալցակայանը, «Նարեկ» ՍՊ ընկերությունը, «Կարեն Մարտիրոսյան» ԱՁ-ն, «Վիվասել-ՄՏՍ» ընկերության բջջային կայանը և հարակից որ բնակիչ-բաժանորդները,
09։10-10։40 Գավառի հացի գործարանը,
11։00-12։30 Գավառ քաղաքի «Հայգյուղտեխնիկա» ձեռնարկությունը, պանրագործարանը, ավտոտեխսպասարկումը, գազալցակայանը, «Գավառտրանս» ՍՊ ընկերությունը և «Սևան» հանքային ջրերի գործարանը,
13։00-14։30 Գավառ քաղաքի թիվ 1 հատուկ օժանդակ դպրոցը, «Շահ» ՍՊ ընկերությունը, «Յուքոմ» ընկերության բջջային կայանը և գազալցակայանը,
11:00-17:00 Ձորագյուղ և Ձորագետավան գյուղերը: