Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 9 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 7-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Նորքի 1, 4, 5, 6, 7 փողոցների սեփական տները, Նորքի 2-րդ փողոցի 1-ին և 2-րդ նրբանցքների սեփական տները, Գ.Հովսեփյան և Սերո Խանզադյան փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Չարենց թաղ. 13 շենքը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գաջեգործների 3փ. 1-20 սեփական տները, Դավիթ Բեկի փ. 33-43, 54-88 սեփական տները, Նուբարաշեն փ. 1-23 սեփական տները, Ավենեսովի 1փ. 4 շենքի 3-րդ և 4-րդ մուտքերը,
10:30-16:30 Ռուսթավելու փ. 1-59, 3-102 սեփական տները, Երևանցու փ. 24-38 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆրիկի փ. 1-19 սեփական տները, Թափառաշրջիկների 1, 2, 12 սեփական տները, Սուրբ Հովհաննեսի փ. 1-9 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարենցի 1-ին և 2-րդ նրբանցքները մասնակի, Չարենցի փ. 125-153 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,