Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 7 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 6-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Նորքի 7-րդ փողոցի սեփական տները, Նորքի Այգիներ թաղ. 202, 203, 205 սեփական տները, Սերո Խանզադյան 2-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Մյասնիկյան պողոտայի հարակից սեփական տները, «Ռիցար» հյուրանոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:30-16:30 Արամի փ. 64-88 սեփական տները, Եկմալյան փ. 1-16 սեփական տները, Փարպեցու փ. 10 շենքը, Պուշկինի փ. 43-51 շենքերը, Սարյան փ. 21 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-13:00 Պռոշյան փ. 2 շենքը,
11:00-17:00 Ավանեսովի փ. 2, 6 շենքերը և Աթոյան անց. 12/3 շենքը, Մեծարենցի, Գագարինի փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Մուսաելյան, Օդեսայի, Դոդոխյան, Հրազդանի փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Քանաքեռ 13փ. 1-51 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,