Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 6 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 5-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Նորքի 5, 7, 9, 10, 11, 13, 17 փողոցների սեփական տները, Նորքի Այգիներ թաղ. 180 սեփական տունը, Նորքի 13 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աթոյան անց. 14, 16 շենքերը, Նորքի 5, 7, 9, 10, 11, 13, 17 փողոցները, Նորքի 13 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորքի Այգիներ թաղ. 180 սեփական տունը,
10:30-16:30 Ամիրյան փ. 2, 4 շենքերը, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տները, Կողբացու փ. 18-45 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Էջմիածնի հին խճուղի 40-107 սեփական տները, Թաիրովի փ. 1-20 սեփական տները, Նորագյուղ թաղ. 148-396 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Ավանեսովի 1փ. 7/1, 7/2, 16; 4փ. 1, 3, 5 շենքերը, Խաղաղ Դոնի փ. 6, 8, 10, 12 շենքերը,
11:00-17:00 Ներքին Չարբախ 2-րդ փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Ռեգնում» «Սպայկա», «Էկոֆորմ» ՍՊ ընկերությունները, «Սարգիս-Հովսեփ» ԱՁ-ն, Բագրատունյաց պող․ 6 շենքը, Հովնաթան փ. 42, 44 շենքերը, Անդրանիկի 38 շենքը, Սվաճյան փ. 40 շենքը, Մեծարենցի, Գագարինի փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ազատության պողոտայի նրբանցք 5 շենքը,