«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 18-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11։00-17։00 Մալաթիա փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 29փ. 1-9, 1ա, 4-13, 99 սեփական տները Վ.Դավթյան փ. 3 սեփական տունը, Ազատության պող. 1/18, 1/21 շենքերը, «Պավել Բ» ՍՊ ընկերությունը, «Վ.Վ Արտ Դիզայն», «Մ.Արծրունց» ՍՊ ընկերությունները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «ՄՏՍ Հայաստան» ՓԲ ընկերությունը, Ներքին Շենգավիթ 12, 13, 14 փողոցները և 15 փողոցի 1-ին նրբանցքը, Ներքին Շենգավիթ 1, 3, 4 փողոցների սեփական տները, թիվ 18, 75, 161 դպրոցները, Բագրատունյաց պող․24, 26, 28, 29ա, 30, 34, 36 շենքերը, Բագրատունյաց պող. 4-րդ նրբանցքի սեփական տները, Ս․Տարոնցի փողոցի սեփական տները, Արտաշատի խճուղու սեփական տները, Նորագավիթ 12 փողոցի 3-րդ նրբանցքի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները։