«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 13-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ավան՝ Քուչակ թաղ․ 14, 15, 16, 17, 18, 19 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թումանյան թաղ․ 6/1, 6/2, 6/3, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 20, 21, 22, 23, 48, 49 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-աժանորդները, Իսահակյան թաղ․ 3/1, 3/2, 5, 5/5, 26/1, 26/2 շենքերը, Ավան վարչական շրջանի շենքը, թիվ 171 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արշակունյաց պող. 1, 3, 3Ա շենքերը,
10:30-16:30 Լեոյի փ. 50-103 սեփական տներ մասնակի, Երևանցու փ. 5-48 սեփական տներ մասնակի, Կոնդ թաղ. 91-253 սեփական տներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեստան 9փ. 13-19; 11փ. 56-143 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00–17։00 Անդրանիկի փ. 122 շենքը, Բաբաջանյան փ. 153 շենքը, Հովնաթան փ. 42 շենքը, Շերամի փ. 37 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արշակունյաց պող․ 54/2 շենքի 1-ին մուտքը և 56 շենքը, Բագրատունյաց պող․ 17 շենքը, Եղիշե Թադևոսյան փ․ 13, 13/1, 15/1, 17, 17/1, 13/2, 15, 19 շենքերը, Ներքին Շենգավիթ 9 փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,