Հոսանքազրկումներ են սպասվում Երևանում և 8 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ նոյեմբերի 8-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Մելիքյան փ. 5-9, 13-17 շենքերը և 13-32 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թբիլիսյան խճ. 26/5 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք-Մարաշ համայնքի՝ Նորքի 7փ. 132-169 սեփական տները, Դավիթ Բեկի փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վնասվածքաբանության, օրթոպեդիայի և վերականգնողական կենտրոնը, Նորքի 9փ. 85Ա; 17փ. 25 սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 31Ա շենքը, Գաջեգործների փ. 74Ա շենքը, Նորք-Մարաշ համայնքի՝ Նորք թաղ. 36 սեփական տունը, Նորքի 1-ին փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորքի 2-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Նոր-Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 15 և 33 շենքերի 3-րդ և 4-րդ մուտքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բուռնազյան փ. 1-33 սեփական տները, Լիսինյան փ. 1-20 սեփական տները և 2, 4, 14 շենքերը, Սևանի փ. 32-84 սեփական տները, Արեշ 22փ. 1-40 սեփական տները, Զավարյան փ. 2 շենքը, Արցախի փ. 1Բ, 4, 6, շենքերը, Լենինգրադյան փ. 28 շենքը, Շինարարների փ. 23, 25 շենքերը և Լևոնյան փողոցը,
10։30-16։30 Սայաթ-Նովա պող. 15 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մաշտոցի պող. 50 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Ավան՝ 6-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Ավան՝ 7-րդ փողոցի սեփական տները, թիվ 87 դպրոցը, թիվ 265 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Ա.Խաչատրյան փ. 6 շենքը, Գոգոլի փ. 5ա, 7, 9 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռուբինյանց փ. 8, 10 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորաշխարհային փ. 17ա, 17բ շենքերը, 2, 3, 8ա, 17ա, 17/11, 21 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ռայնիսի փ. 2/1, 2/3 սեփական տները, Արտաշիսյան փ․ 3-րդ նրբանցքի սեփական տները, Ներքին Չարբախ 2, 3, 5 փողոցների սեփական տները, Արարատյան փ. 76 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շիրակի փողոցի 4-րդ նրբ․ 1, 2, 3, 5 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,