«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ հոկտեմբերի 10-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Ահարոնյան փ. 18, 20 շենքերը, Դալլաքյան փ. 1-ին նրբ. 1-67 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ազատության պող. 1/7, 1/9 շենքերը, Ազատության 29 փողոցին հարող տարածքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խաչատրյան փ. 12 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան-Առինջ թաղ. 2/10 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Մելիքյան և Քուչակ փողոցները, Հալաբյան փ. 9, 9/1, 13, 15, 31, 37, 39 շենքերը, Արցախի փ. 8/3 շենքը,
10։30-16։30 Տիգրան Մեծի պող. 1-15 շենքերը, Հանրապետության փ. 32, 49 շենքերը, Խանջյան նրբ. 5-10 սեփական տները, Ֆիրդուսի փ. 1-32 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Էջմիածնի հին խճուղու 40-107, 51-354 սեփական տները, Թաիրովի փ. 1-20 սեփական տները, Նորագյուղ թաղ. 148-396 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիլիկիա թաղամասը մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վերֆելի փ. 13-32 սեփական տները, Սիսվանի փ. 1-64 սեփական տները, Լուսինյանց փ. 32, 34 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կողբացի փ. 2Ա շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 12, 13, 14 շենքերը, Թոթովենցի փ. 15 շենքը, Գայի պող. 3, 5, 7 շենքերը, թիվ 104 մանկապարտեզը, Ավան՝ Աճառյան փ. 16, 18 շենքերը, թիվ 11 ուսումնարանը, թիվ 124 գիշերօթիկ դպրոցը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան՝ Դուրյան թաղամասի սեփական տները, Ավան-Առինջ՝ Տաշքենդի փ. 11, 13, 15, 17, 19, 21 շենքերը, Տաշքենդի նրբ․ 2, 4, 6 շենքերը, Աշխաբադի փ. 1, 7 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-16։00 Նուբարաշեն 1փ. 6-27, 21; 9փ. 1-32; 18փ. 1-8; 20փ. 1-15 սեփական տները,
11։00-17։00 Չարբախ 7, 8 ,10, 12, 14, 15 փողոցների սեփական տները, Ներքին Չարբախ 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15 փողոցների սեփական տները, Ներքին Չարբախ 1-ին փողոցի սեփական տների և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շիրակի փ. 2, 4, 6ա, 6/1, 6/2, 6/3, 8, 10 շենքերը, Շարուրի փ. 1, 3, 14 շենքերը և 1-ին նրբ․1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 շենքերը, Շիրակի փ. 39, 39ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարբախ 2, 6, 7, 8, 9 փողոցների սեփական տները, թիվ 79, 99 դպրոցները, թիվ 140 մանկապարտեզը, Հ․Հովհաննիսյան 4, Մակ-Վարդի 3, Պոպովի 5 փողոցների սեփական տները, Ռուբինյանց փ. 2, 2/1, 2/2 շենքերը, Գոգոլի փ. 3, 5 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, «Ուղեգիծ» ՍՊ ընկերությունը, Դրոյի փ. 64-129 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ազատության պող. 8, 10 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Տիգրանյան փ. 4, 5/1-5/3, 20 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,