«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 18-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Ժամը 11։00-17:00-ն ընկած ժամանակահատվածում կարգաբերական աշխատանքների իրականացման նպատակով՝ Երևան քաղաքի 16 թաղ․ 4, 6, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 47 շենքերի, Գևորգ Չաուշի փ. 14/3 շենքի և հարակից տարածքների էլ․ սնուցումը 1 ժամով մաս-մաս կդադարեցվի:
Երևան քաղաք՝
10։00-16:00 Ներքին Շենգավիթ թաղ. 1, 3, 4, 12, 13, 14 փողոցների առանձնատներ, Ներքին Շենգավիթ թաղ. 14 փողոց 2-րդ նրբանցքի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 170 դպրոց, հարակից տարածքների առանձնատներ, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Սայաթ-Նովայի պող. 11, 13, 15, 15ա, 18 շենքեր, Տերյան փ. 50, 52 շենքեր, Հալաբյան փ. 28, 30, 34Ա, 36, 38 շենքեր, Մարգարյան փ. 7 շենք, Բաբաջանյան փ. 75, 79, 81, 83, 85, 87 շենքեր, Թբիլիսյան փ. 3/14-7 շենքեր, Կոմիտասի պող. 7-11, 12-14, 16-20, 22-26, 24/1 շենքեր, Վաղարշյան փ. 15Բ-17, 18-18Ա, 19-21 շենքեր, Հր.Քոչարի փ. 9-11, 13, 17-19 շենքեր, Կասյան փ. 2-10 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 30/3, 34 շենքեր, Գրիգոր Արծրունի փ. 6-22 առանձնատներ, Ա.Խաչատրյան փ. 12 շենք, Դավիթ Անհաղթի փ. 10-18 շենքեր, Ծարավ Աղբյուրի փ. 55/5-188/17 շենքեր, Աճառյան փ. 35/20-91 շենքեր և 35/5-37/49 առանձնատներ, Խաղաղ Դոնի փ. 19 շենք 9-13 մուտքեր, Ավան՝ Թումանյան թաղամաս մասնակի, Քուչակ թաղամաս 47 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորք 13 փողոցի առանձնատներ, Նորք 6-րդ փողոց 2-րդ նրբանցքի առանձնատները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Օհան Դուրյան փ. 1-22 առանձնատներ, Գ․ Հովսեփյան փողոցի առանձնատներ, Նորք 2-րդ փողոց 2-րդ նրբանցք 3-18 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 3, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25ա, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27 շենքեր, Դ․ Մալյան նրբ. 4, 4/1 շենքեր, Դ․ Մալյան փ. 1, 2, 4/1, 5, 6, 7, 7ա, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/16, 17/18, 19/20, 20, 22, 23/24 շենքեր, «Արզնի կաթնամթերք» ՍՊԸ, «Հաջողակ», «Ալբատրոս-94», «Դի Ջի Գեյմ», «Կամուրջ», «Պանարամա», «Էգա», «Արբաբ Ֆյուչ», «Իլանկա», «Մատ և Պոլ» , «Մուլտի Պակ», «Նուշիկ Ասոցիացիա», «Շինարար Բար», «Ֆլեշ», «Վես», «Հայկ-57», «Հզոր Արգիշտի» ՍՊԸ-ներ, «Յուքոմ» ՓԲԸ, «Վեոլիա-ջուր», թիվ 64 դեղատուն, «Հ․ Մաթևոսյանի անվան հիմնական դպրոց» ՊՈԱԿ, հարակից տարածքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արագածի փ․ 93, 93ա շենքեր, Կողբի 1 և 2 փողոցների առանձնատներ, Արագածի, Ղարիբջանյան փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,