Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 6 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 30-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Կողբացի փ. 30 շենքը, Տերյան փ. 3, 3ա, 42 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խանջյան փ. 43 հասցեն, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ թիվ 7 բաղնիքի շենքը, տոնավաճառը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-13։00 Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ․1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17ա, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27 շենքերը, Մառի փ․ 2, 4, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 18/1 շենքերը, Մառի նրբ․ 2, 3, 4, 6, 8 շենքերը, Գայի պող․ 55, 57, 57/1, 59 շենքերը, Գալշոյան փ. 6, 8, 8/1, 10, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/1, 40, 46, 48, 50 շենքերը, թիվ 159, 166 դպրոցները, թիվ 6 երեկոյան դպրոցը, թիվ 111, 112, 113, 268 մանկապարտեզները, հարակից սեփական տները և ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Սունդուկյան փ. 25, 27, 29 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հր.Քոչար փ. 22, 24 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաբայան փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 33փ. 3-17 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները: Արաբկիր 21 փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հաղթանակ թաղ. 1, 2, 3, 5 փողոցները, ՀԱ Բ-2 թաղ. 95 շենքը, Լյովայի և Աշոտի փողոցները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,