«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 11-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-12:00 Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 5,9, 11, 16, 18 շենքերը, թիվ 257 մանկապարտեզները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
10:00-16:00 Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ թիվ 7 բաղնիքի շենքը, տոնավաճառը, «Երևան Սիթի» սուպերմարկետը, շուկան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգեստան 4-7 փողոցները մասնակի, Ֆիզկուլտուրնիկների փ. 38-54 սեփական տները, Չարենցի փ. 48-62 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Երվանդ Քոչարի փ. 21 հասցեն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ագաթանգեղոսի փ. 7 շենքը, Խորենացի փ. 29, 29ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի 2-րդ նրբ․ 4, 6 շենքերը, Գյուլիքևխյան փ․ 23, 23/1, 25, 25/1, 25/2, 29, 31 շենքերը, թիվ 141 դպրոցը, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ավան-Առինջ՝ Տաշքենդի փ․ 28, 30, 32 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,