Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երևանում և 8 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 5-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 13, 15, 17 շենքերը, Նանսենի փ. 16, 16/1, 18, 18/1, 20 շենքերը, թիվ 134 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք թաղ. 36 սեփական տունը, Նորքի 1-ին փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորքի 2-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Տիգրան Մեծի պող. 1-15 շենքերը, Հանրապետության փ. 32, 49 շենքերը, Խանջյան նրբ. 5-10 սեփական տները, Ֆիրդուսի փ. 1-32 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ամիրյան փ. 18/3 հասցեն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-15:00 Ավան՝ Խուդյակովի փողոցի 2-րդ նրբանցքի 3-38 սեփական տները, Խուդյակովի փ. 3-րդ նրբ. 17-23, 68-84 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Երիտասարդական 7 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11:00-16:00 Նոր Արեշ 35փ. 4-33, 37փ. 1-34, 43փ. 1-33, 45փ. 1-70, 6-40, 41փ. 1-15 սեփական տները,
11:00-17:00 Եղբայրության փ․ 7, 10, 12 շենքերը, Մանթաշյան փ․ 28 շենքը, Արշակունյաց պող․ 54/1 շենքը, ՀԱ Ա-1 թաղ․ 124 շենքը, ՀԱ Բ-4 թաղ․ 18, 19 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Րաֆֆու փ. 83 շենքը, Բարբյուսի փ. 63 շենքը և 31-60 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սեպուհի փ. 18-20 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 27, 27/1, 33, 33ա, 35, 35ա, 46, 48ա շենքերը, «Տաշիր Պիցցա», «Ֆաստֆուդ», «Արամական», «Ադամյաններ», «Դիջիգեյմ» ՍՊ ընկերությունները, «Վիվասել-ՄՏՍ» ՓԲ ընկերությունը, «Արփի-Սերվիս», «Ն.Անանյան», «Ա.Ս.Ս», «Միլենա», «Սիթի», «Վիվառո Բեթինգ» ՍՊ ընկերությունները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վրացական փ. 10, 48, 48ա շենքերը,
13:00-15:00 Մերձավան գյուղը, Բաղրամյան և Թաիրով գյուղերը մասնակի,
10:00-16:00 Արարատ քաղաքի Շահումյան փ. 22, 24 շենքերը, Պուշկինի փողոցը մասնակի, Վեդի քաղաքի Խանջյան, Կամոյի փողոցները մասնակի, Փոքր Վեդի գյուղը մասնակի,